2733
2739
عنوان

فقط دوستان بورسی و ارز دیجیتال افراد متفرقه ممنوع تشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 99075 بازدید | 8763 پست
هر وقت دیدین سبزی فروش محله و پیک موتوری در مورد بازر سرمایه گذاری حالا دلار یا سکه یا طلا یا بورس ی ...

کاملا درسته؛من خودم هنو واردارزنشدم چون اصلا هیچی ازش بلدنیستم ومهم تراینکه پول مازادی ندارم واگه واردش هم بشم هدفم کنارگذاشتن سرمایه ای برای پسرمه ؛بورس رو هم ازعرضه اولیه شروع کردم اصلا ریسک پذیرنیستم متاسفانه یا خوشبختانه.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
کاملا درسته؛من خودم هنو واردارزنشدم چون اصلا هیچی ازش بلدنیستم ومهم تراینکه پول مازادی ندارم واگه وا ...

عرضه اولیه ها خوبن

اما چاشنی ریسک رو با بررسی تست کنین خوشمزه س 

گاهی شیرینه گاهی ترش گاهی تند

ریسک زیباست فقط باید اعصابشو داشته باشین

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرضه اولیه ها خوبن اما چاشنی ریسک رو با بررسی تست کنین خوشمزه س  گاهی شیرینه گاهی ترش گاهی تن ...

والا ۳۶۰ سهم توسن خریدم دیشب  تا صبح خواب نداشتم صبح با ۱۸ هزار تومن ضررفروختم امثال من که آگاهی نداریم به همون عرضه اولیه  قانع هستیم

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 
والا ۳۶۰ سهم توسن خریدم دیشب  تا صبح خواب نداشتم صبح با ۱۸ هزار تومن ضررفروختم امثال من که آگاه ...

مهم اینه سلامت باشین بقیش جبران میشه

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2728
عرضه اولیه ها خوبن اما چاشنی ریسک رو با بررسی تست کنین خوشمزه س  گاهی شیرینه گاهی ترش گاهی تن ...

فعلاموقعیت مالیم نمیطلبه ریسک رو...

والا ۳۶۰ سهم توسن خریدم دیشب  تا صبح خواب نداشتم صبح با ۱۸ هزار تومن ضررفروختم امثال من که آگاه ...

عزیزم کم کم اکی میشی من خودم بااینکه ریسک نمیکنم ولی نوسان هم گرفتم هم سودکردم هم ضرر خودتو اذیت نکن  برا این چیزامن با همه ی ضررا هم بازم بورس رو‌دوست دارم یادگیریش شیرینیه

بورس چقدر شبیه بازار گوسفند فروشان است. کم تجربه‌ها و تازه‌واردها، همواره به دنبال گوسفندهای به ظاهر فَربه ولی پیر هستند. 

نمیدانند که فرصت کمی برای سَر بُریدن این گوسفندان دارند و شاید حتی سودی هم عایدشان نکند. شاید حتی بیشتر وزنش آب‌ِشور باشد! 

اما مجرب‌ها به دنبال بَره‌ها میگردند. 

بَره‌های سالم را جدا میکنند 

آنها را به قیمت پایین میخرند 

از آنها نگهداری میکنند و از آنها چندین بَره دیگر بیرون میکشند و وقتی عُصاره وجود آنها را مکیدند و بَهرِه آنها را بردند؛ دوباره به آن بازار گوسفندفروشان باز میگردند تا با پول گوسفند پیرِ خود چندین بره ارزان دیگر بخرند...  

بره‌ها را بخرید و صبور باشید. 

2740
این درسته اما اجرایی شدنش زمان میبره ضمن اینکه الان از صرافی های غیرمتمرکز میشه استفاده کرد و آینده ...

🙏🙏🙏🙏 اگه بیت کوین رفت برای اصلاح قیمت 

ارزهای که رشد نکردن درجا میزنن مثل کاردنو 

اونا هم احتمال داره قیمتشون پایین تر بیاد

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
بورس چقدر شبیه بازار گوسفند فروشان است. کم تجربه‌ها و تازه‌واردها، همواره به دنبال گوسفندهای به ظاهر ...

سلام 

شبتون بخیر 

خوبین ؟

عزیزم یک سهم خوب کم ریسک که رشد کمی داشته یا کف قیمت رو معرفی میکنی؟

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
بورس چقدر شبیه بازار گوسفند فروشان است. کم تجربه‌ها و تازه‌واردها، همواره به دنبال گوسفندهای به ظاهر ...

تعبیر جالبی نبود

بیتکوین رو میتونین صبر کنین من باشم صبر میکنم حالا روی چند بخرم؟ خب پله ای خرید میکنم یعنی اومد ...

سلام ببخشید من خیلی دوست دارم بدونم بورس و ارز دیجیتال ویه؟اصلا هر چی میخونم ازشون سر در نمیازم مثل یه بچه ی دانش آموز اول ابتدایی

میشه شما یه توضیح واضح و خوب ازشون بهم لطف کنید بدین؟

دلم میخواد شرکتم کنم توشون ولی هیچچچچچی بلد نیستخیلی دوست دارم سرمایه برای زندگیم جمع کنم که صاحب خونه و ماشین بشیم ان شاءالله

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
بیتکوین رو میتونین صبر کنین من باشم صبر میکنم حالا روی چند بخرم؟ خب پله ای خرید میکنم یعنی اومد ...

ببخشید یه سوال دیگه

شما خیلی پولدارین؟!🙈

ببخشید اخه خیلی از این چیزا سر در میارین و واردین...

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
ببخشید یه سوال دیگه شما خیلی پولدارین؟!🙈 ببخشید اخه خیلی از این چیزا سر در میارین و واردین...

🙄😆😆😅😅😅 

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
2706