2733
2734
عنوان

سلام دوستان کسی هست بیماری بلز گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مرسی از مطالبت اسکرین گرفتم یعنی با دارو خوب نمیشه

دارو خیلی کمک میکنه اما متاسفانه نه، قربونت برم از همین فردا ورزش ها دانلود کن انجام بده، حتما حتما پیش یه متخصص مغز و اعصاب عالی برو که دارو بهتون بده راهنماییتون کنه، خواهش میکنم عزیزم، ایشالله بزودی خبر خوب شدنتون بشنویم، اگر هم چشمت درست بسته نمیشه عزیزم حتما حتما موقع خواب با چشم بند چشا خشگلت ببند، یعنی چشم بند ببند از داروخانه یا لوازم پزشکی ها بخر، فشار به چشت نیاد فقط، حتما ببند که خدایی نکرده چشت ضعیف یا خشک نشه 

تاپیک های مفید منو تگ کنید   
دارو خیلی کمک میکنه اما متاسفانه نه، قربونت برم از همین فردا ورزش ها دانلود کن انجام بده، حتما حتما ...

تو رو خدا دعا کنید برام فقط از صبح دارم اشک میریزم فک می کنید از اعصابه؟ فیزیوتراپی برم چی اون از اینا بهتر نیست؟

مال اعصابه بیشترش، و قند خون یا دیابت، اگر دیابت دارید کنترل کن، اگرم نداری حتما چکاپ کن ازمایش بده که اگر لازمه قرص مصرف کنی، ددلایلش سرچ کنی برات میاد، صورتت هم باید گرم نگه داری با حوله گرم، تو گوگل راجع بهش مطالعه کن خیلی بدردت میخوره و کمک میکنه سریعتر بهتر شی در کنار داروها و فیزیوتراپی 

[QUOTE=178716599]ضمنا دوست عزیز ماساژ صورت هم طریقش از گوگل اپارات دانلود کن با روغن کرچک هر شب ماساژ بده طبق ویدیو&n انشالله که تاثی  بزارن فقط خیلی استرس دادرم

تو رو خدا دعا کنید برام فقط از صبح دارم اشک میریزم فک می کنید از اعصابه؟ فیزیوتراپی برم چی اون از ای ...

عزیزم اینجوری بدتره، نترس گلم بخدا خوب میشی قولت میدمممم، فقط گلم اروم باش ریلکس، باهاش کنار بیا کم کم از دو سه روز دگه بهتر میشی راحت تر غذا میخوری، فقط گلم تحت نظر دکتر باش داروهات منظم بخور و اینو بدون که صد در صد لازمه و واجبه فیزیوتراپی برید، حالا دکترتون میگه چند جلسه و کی برید، خودشون براتون مینویسه برو دکتر مغز اعصاب 

مال اعصابه بیشترش، و قند خون یا دیابت، اگر دیابت دارید کنترل کن، اگرم نداری حتما چکاپ کن ازمایش بده ...

نه قند ندارم ولی مشکل خانوادگی دارم اعصابم درگیره شبشم خیلی فکر و غصه کردم

[QUOTE=178716599]ضمنا دوست عزیز ماساژ صورت هم طریقش از گوگل اپارات دانلود کن با روغن کرچک هر شب ماسا ...

استرس فقط روند بهبودت کند میکنه، اروم باش، سعی کن، فعلا یه چند روز تو ایینه نگاه نکن تا باهاش کنار بیای، بستگی به خودت داره اگر پیگیرش باشی ممکنه سر دوماه ناپدید شه حتی، 

هیچ چیز خطرناکی نیس

من دوتا از برادرام گرفتن و خوب شدن

یه مقدار برای غذا خوردن و پلک زدن اذیت میشی

دو هفته دارو میخوری و بعدم فیزیوتراپی 

و چون جوون هستی کاملِ کامل و سریع خوب میشی 

پروسه درمان توی سالمندان کندتر هس ولی جوونا سریع خوب میشن

اگه چشمت اذیتت میکنه پماد بزن و با چسب بچسبونش و روش چشم بند بزن

خانمی ک میاد خونم نظافت میکنه ، دخترش ۱۸ سالشه ،اینجوری شده ،دکتر بش گفته از اعصاب هست . گفته طی یک ماه خوب میشی 

فک کنم کسایی ک سنشون بالاست دیرتر خوب میشن .شما جوونی زود خوب میشی 

ی صلوات مهمونم کن ....
2706