2737
2739

سلام به همه من هفته ٢٢ هستم. ديروز سونو بودم خداروشكر همه چي نرمال بود. طول سرويكسم ٤٠ بود تازه سركلاژ هم هستم...فاصله جفت تا جنين هم ٤٨ ميليمتر بود...خلاصه دكتر سونو گفت وضعيتت خوبه خداروشكر... ولي امروز😰 بچه تكون ميخوره واژنم درد ميگيره انگار. خيلي پايين تكون ميخوره. به دكتر سونو هم گفتم كه گاهي وقتا پايين تكون ميخوره پرزانتاسيون چيه؟ گفت متغير هستش و ميچرخه مشخص نيست الان... شماهم ميل من بودين آيا؟؟؟

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

نگران نباش اینا تکون بچه هست عادی هست 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چراسرکلاژ شدی پس؟ 

جواب سؤالم اين نبود ولي خوب جواب ميدم😂😆

طول سرويكسم زمان سركلاژ٣٣ بود... بارداري قبليم هم همينقدر بود يهو اومد پايين شد ٢٧ و از زمان سركلاژ هم گذشته بود پساري گذاشتن و استراحت مطلق شدم اينو پيشگيري كردم كه به استراحت مطلق نرسه...

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
نگران نباش اینا تکون بچه هست عادی هست 

خدا كنه عادي باشه... شماهم اينجوري بودي؟

سلام آره طبیعی ه تو این هفته ها،پاهاش پایینه، درد و سوزش حس میکنی، تو هفته های بالا،۲۶,۲۷ هفته به بع ...

ممنونم عزيزم،،، شماهم همينطور حس ميكردي؟؟؟ من بارداري قبليم انقدر پايين حس نميكردم

2738
جواب سؤالم اين نبود ولي خوب جواب ميدم😂😆 طول سرويكسم زمان سركلاژ٣٣ بود... بارداري قبليم هم همينقدر ...

ممنون ازراهنماییت 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
خواهش ميكنم گلي🌹❤️

ببین تکوناشو واضح حس میکنی ؟منم ۲۲ هفته ام ولی تکون خاصی نمیخوره گاهی یه تکون مثل ضربان اونم خیلی کم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

سلام دوستان شرمنده استاتر اگر راجب سونو پنج هفته و بارداری پوچ اطلاعاتی دارید ممنون میشم تاپیک اخرم راهنمایی کنید

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ببین تکوناشو واضح حس میکنی ؟منم ۲۲ هفته ام ولی تکون خاصی نمیخوره گاهی یه تکون مثل ضربان اونم خیلی کم ...

تقريبا واضح ست... خوب من بارداري دوممه عضلات بيشتر كش اومده. شما بارداري چندمته؟

2706