2733
2734
دقیقا کلی قوربون صدقه می‌ره ولی درست تعریف نمیکنه بعضی وقتا اصلا حوصله قربون صدقه رفتناش ندارم 😂😂 ...

لایک      ولی ما هنوز ازدواج نکردیم پسرخالمه   بعد کلی ماجرا ک من داشتمو اون داشت تازه باهمیم    الان شما ازدواج کردین>؟ بعد ازدواجم همونطوره؟

من نابود شدم شما اقایین من چند بار از شما اسم فیلم و فلان پرسیدم شتتتتتت😐😐😐😐😐😐

🤷‍♂️

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایک       ولی ما هنوز ازدواج نکردیم پسرخالمه   بعد کل ...

ماهم ازدواج نکردیم ک 😂😂😂بعددازدوج هم نمیدونم لابد همینطور من میترسم تو جمع خوانوادگی نیاد🥺

خوب تو پسرخالت حداقل میدونی تو جمع می‌اد آشنا هستی باهاش 😂😂

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)
ماهم ازدواج نکردیم ک 😂😂😂بعددازدوج هم نمیدونم لابد همینطور من میترسم تو جمع خوانوادگی نیاد🥺 خوب ...

میاد ولی بازم حرف نمیزنه    اصن یطوریه دیگ خیلی کم حرفه خیلیااااااااااااااااااا  ولی با من یطور دیگس 

2731
میاد ولی بازم حرف نمیزنه     اصن یطوریه دیگ خیلی کم حرفه خیلیااااااااااااااااااا  ول ...

اع چقد مثل ما هستین 😂😂😂میگم این طرف من با دخترا حرف نمیزنه مثلا تو دانشگاه اینا میگم چرا میگه خوشم نمیاد من خودم یه فرشتش دارم 😂😂لازم نیست برم با بقیه حرف بزنم 

مال شما اینطوری نیست ؟؟😂😂

اع چقد مثل ما هستین 😂😂😂میگم این طرف من با دخترا حرف نمیزنه مثلا تو دانشگاه اینا میگم چرا میگه خوش ...

اره راسش من اوایل باورش نکردم فامیل بودیمو اینا حدود 2 سال بلاتکلیف نگهش داشتم بعد ردش کردم اونم رف سراغ یکی دیگ که دختره دنبالش بود تموم اون مدتم دختره از من میترسید هی میومد میپرسید چرا اسم تو میاد سگ میشه    بعد منم تو این مدت با یکی دیگ بودم خلاصه تهش دوباره باهمیم یبار ناراحتم نکرده تا الان الانم من هی میترسم ولی هی ترسمو میریزونه میگ ک من از اول دوست داشتم هربلایی ام سرم بیاری بازم دارم ! ولی من هی میترسم دیگ چون من هروقت رد کردم رفته سراغ یکی دیگ دوباره برگشته گفته من دوست دارم واقعا نمیخوای؟  الان بالاخره من روی خوب نشون دادم چقدر تایپ کردم   

اره راسش من اوایل باورش نکردم فامیل بودیمو اینا حدود 2 سال بلاتکلیف نگهش داشتم بعد ردش کردم اونم رف ...

این ترس ک داری خب عادی ولی به مرور اوکی میشه اعتمادت بیشتر میشه بهش 😁خیلی فکر نکن به این موضوع. خوشبگذرون :))

ایشالا پایدار باشید 😁😍

2738