2737
2739
برعکسه من برونگرام طرفم خشکه بعد میگ من خشک نیسم  خجالت میکشم

دقیقا عین من بهش میگم انقد خشک نباش خودت نگیر میگه نه من که این مدلی نیستم منم مثل خودت برونگرا

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هیچ وجه به نظر من من خجالتی و کمرو نیستم ولی درونگرام اعصابم خورد میشه اصلا ده روز با ادم برون گ ...

ویژگی هاتون چیه

از کجا بفهمم درونگرام

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2728

فراخوان ارسال ویدیو از مشکلات مادرانی که در انتظار نه ماهه شدن مرخصی زایمان به سر میبرند

با تلاش و پیگیریهای انجام شده با همکاری صدا و سیما گزارشی از روند اجرایی شدن قانون مرخصی زایمان نه ماهه در دیوان عدالت اداری و سازمان تامین اجتماعی تهیه شده

نیاز به همکاری شما مامانا داریم تا از مشکلات و دغدغه هاتون برامون بگین

اگه مایل به ارسال ویدیو هستین که پخش بشه و یا حرفی دارین که میخابن به گوش مسیولین برسه از طریق سایت کمپین یا اینجا حرفتونو  بزنید

کمپین حمایت از بانوان شاغل https://edalatkade.ir/      کمپین حمایت از بانوان شاغل
دقیقا عین من بهش میگم انقد خشک نباش خودت نگیر میگه نه من که این مدلی نیستم منم مثل خودت برونگرا

مثلا سرکاره هی میگم چطوری کجایی  بعد هی قربون صدقه میره حرف میزنه رودررو معلومه دوسم داره بعد میگ ک من با کسی اینقدر حرف نمیزنم   بعد زیادم حرف نمیزنه ها حرص میده منو

2740
اتفاقا برعکس 

شاید ...

ولی خب من اکثرا دور و بر خودمو اینجوری دیدم و بر این اساس سنجیدم

ک البته بنظرم اینا معیارای درستی نیس 

بازم سطح تحملُ و ظرفیتم خیلی مهمه بضیا کنار میان بضیا ن 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مثلا سرکاره هی میگم چطوری کجایی  بعد هی قربون صدقه میره حرف میزنه رودررو معلومه دوسم داره بعد م ...

دقیقا کلی قوربون صدقه می‌ره ولی درست تعریف نمیکنه بعضی وقتا اصلا حوصله قربون صدقه رفتناش ندارم 😂😂

دقیقا عین شما 😂

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)
سلام  😂

من نابود شدم شما اقایین من چند بار از شما اسم فیلم و فلان پرسیدم شتتتتتت😐😐😐😐😐😐

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐