2737
2739
تو مطب انجام دادین یا کلینیک؟ عکس بینی قبل ترمیم تون رو میشه ببینم لطفا؟ گچ و اینا دارین الان؟ 

تو مطب نزدیک نیم ساعت من پیوند غضروف داشتم نه عکس قبلی نگرفتم عزیزم

گچ نه فقط بخیه و چسب

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•

سلام عزیزم . دکتر پیام حق پناه همینطوریه متاسفانه ادعاش میشه بینی رو داغون میکنه و گردنم نمیگیره میگن کجه میگه کج نیست خیلیم خوشگله 😐.من پرستارم قبلا طرحشو توی بخش ما گذرونده بود.کاملا میشناسمش به این نشونه که بچه شماله پدرمادرش تهرانن و گوشاش چون کشتی گیر بوده مشکل داره 😐.متاسفانه بسیار بی ادب و بی تربیتم هست تا وقتی که عمل نکردی باهات خوبه وقتی عمل کرده اخلاقش از این رو به اون رو میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید خواستم تو اون تایپیک بگم منتها قفل بود

من عکستون رو دیدم والا

بنظرم بینیتون رو کج دراورده اصلا

و کاملا تو عکس مشخصه

ببخشید نخواستم مث بقیه دروغ بگم 

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺
2731
سلام عزیزم . دکتر پیام حق پناه همینطوریه متاسفانه ادعاش میشه بینی رو داغون میکنه و گردنم نمیگیره میگ ...

سلام عزیزم، من قبلا بهتون پیام دادم و سوالمو پرسیدم ولی جواب ندادین، احتمالا سوالمو ندیدین، منم پیش حق پناه نوبت عمل گرفتم و بهم گفت بینیت عالی میشه، بینیم استخونیه و پل و انحراف داره، ولی دو دل شدم باهاش، چون بی نهایت بد اخلاق و بی تربیت بود، خییییلی بی تربیت، حالا گفتم دکتر خوب دیگه ای توی شیراز میشناسید؟

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘
سلام عزیزم، من قبلا بهتون پیام دادم و سوالمو پرسیدم ولی جواب ندادین، احتمالا سوالمو ندیدین، منم پیش ...

یه بار توی بخش پرونده فلزی پرتاب کرد سمت صورتمون 😐.من فقط دکتر مجتبی بهادری رو میشناسم که طرحشون با دکتر حق پناه بود و کارشون عالی بود .بقیه هم شاید کارشون خوب باشه ولی نمیشناسم . دکتر بهادری عملاش عالی انجام میداد . یادمه دکتر حق پناه چند نفرم راهی آی سی یو کرد 😐.یه بار دماغ یکی از پرسنلو کج کرده بود به ما گفت بینیش عالیه مگه نه؟ما هم از ترس گفتیم بله کارتون حرف نداره ولی خدایی افتضاح بود 

2738
سلام عزیزم، من قبلا بهتون پیام دادم و سوالمو پرسیدم ولی جواب ندادین، احتمالا سوالمو ندیدین، منم پیش ...

نه عزیزم منم بیش ایشون عمل کردم الان گند زده به بینیم و میگه باید 20 تومن دیگه بدی برات درستش کنم

اول با ۴ تا مشورت کن فوری قبول کردی ۲۰ تا بدی بری زیر دستش؟😐بدون نشورت کاری رو انجام نده

خدا برش داره. من گفتم بینی نوک تیز و کوچیک و سربالا الان نوک بینیم کاملا افتاده هست و بزرگ کجم که هست

2706