2733
2739
عنوان

چجوری باهاش اشتی کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 89 پست
وقتی اومدمنت کشی باید آشتی میکردین برو جلو تلویزیونوخاموش کن گوشی هم ازدستش بگیر بگودوست داشتم امروز ...

خیلی خشونت دارید، مگه بچه غریبه بوده

ادم باید یاد بگیره همیشه طبق برنامه پیش نمیره و خودشو کنترل کنه

خیلی خشونت دارید، مگه بچه غریبه بوده ادم باید یاد بگیره همیشه طبق برنامه پیش نمیره و خودشو کنترل کن ...

ولی مثل اینکه بهش گفته بوددوست دارم دوتایی باشیم شاید مرده دلش بچه میخواد😢😢😢واسه همین خواسته بهش بفهمونه من دوست ندارم دوتاباشیم بچه میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی مثل اینکه بهش گفته بوددوست دارم دوتایی باشیم شاید مرده دلش بچه میخواد😢😢😢واسه همین خواسته بهش ...

نمیشه قضاوت کرد، با حرف با آرامش باید حرف زد، مطمئنا تو روز مرد نمیاد بخاطر بچه قهر کنه

2742

عزیزم حالا بجای منتظر موندن ج پیام برو از پشت بغلش کن و بوسش کن. نذار امروز خراب شه و رو دلش بمونه براش. خب اونم حالا انتظار داره تو امروزو براش قشنگ کنی. برو نذار بعدا سر یه بچه بازی و الکی حسرتش به دل جفتتون بمونه

2740

من وقتی قهر میکنم شوهرم تا اشتی نکنم نمیخوابه اینقدر ناز میکشه و معذرت خواهی میکنه تا اشتی کنم 

حالا چرا اینجوریه 

چون  من اینو بهش یاد داد 

چجوری ؟! وقتی قهر میکنه ب هر راهی متوسل میشم تا اشتی کنه از شوخی و خنده گرفته تا چشمک و تیپهای خفن 

البته اینم بگم فقط ده دقیقه برای خودم وقت گذاشتم اشتی کرد کرد چون من تمام تلاشمو میکنم تو اون ده دقیقه 

اگرم اشتی نکرد ک هیچی منم قهر میکنم 😝الان دیگه فهمیده ناز میکنه ولی بعد از چند دقه چون میدونه وقت نداره اشتی میکنه 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
ولی مثل اینکه بهش گفته بوددوست دارم دوتایی باشیم شاید مرده دلش بچه میخواد😢😢😢واسه همین خواسته بهش ...

اره بچه میخواد دهن منو سرویس کرده 

ولی من بچه نمیخوام

2706