2737
2739
عنوان

چجوری باهاش اشتی کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه رفت الان دوتاییم ولی قهره  دست پیش میگیره پس نیفته

عزیزم حالا بچه مونده بود دیگه جشنتو میگرفتی جاهای خاصش میموند واس امروز ناراحتیش کجا بود الانم تو برو سمتش چه اشکال داره

بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به ویژگی هایی است که خودانسان درداشتنشان هیچ نقشی ندارد......... مثل قد،چهره،زیبایی و...                                                   از چیزهایی که خودتان بدست آورده اید حرف بزنید       مثل گذشت...انسانیت...مهربانی...بخشش....صداقت..
2728
اون خراب کرد همه چیو

الان شما درست کن..

اخر شبم حرف بزنید..بگو ک دیگه دوس ندارم قارامون طولانی بشه..من بودم پا پیش میزاشتم و هرجور شده ا دلش در میورد ...ک هر سال روز مرد این روز یادش نیاد

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
شیرینی خریدم با کادو هنوز ندیده

خب تو قبل اینکه بیاد همه چیو اماده کن و بخودت برس

بهش زنگ بزن الکی بگو همسایمون دعوا میکنه میترسم و یه حرفای الکی دیگه 

ینی که مجبور شدی زنگ بزنی و اینطوری سر حرفو باز کن و اشتی کنید

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2740
من الکی تر قهر کردن دو هفته میگم ماست بگیر هی میگه یادم رفت نمیدونم چرا یه هو سیمام قاطی کرد قهر کرد ...

ببخشید ولی خیلی خندیدم    

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
اره ولی میخوام اون بیاد جلو اول😂

اونم همین فکرو نسبت بهت داره 

😉 همش نباید مرد اقدام کنه بیاد جلو که خودت برو آشتی کن 

تو عشقو علاقه و روابط هم غرور معنایی نداره

این روزها برای بیقراری دلم [و تواصوالبصر ]میخوانم🌹❤

استارتر تو توی همه تاپیکت میگی بچه خواهرشو نگه داشت/:

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

وقتی اومدمنت کشی باید آشتی میکردین برو جلو تلویزیونوخاموش کن گوشی هم ازدستش بگیر بگودوست داشتم امروز تنها باشیم با آقاییم دوتایی جشن بگیریم چرا بچرونگه داشتی ازت دلخورم ولی خب چون امروز عیده و روز مردمنه قهرباشیم زشته اصلاچه معنی داره زنوشوهرقهرکنن بعدش کلی غذا درست کن ظرفاروکثیف کن بگو این تنبیه توعه که ب حرفم گوش نکردی بایدهمه ظرفاروبشوری

برو ی عروسک بیار و کنارش بشین، با زبون خیلی ملایم با عروسک درد و دل کن و بگو اخه ادم روز مرد با زنش قهر میکنی ... و هرچی که فکر میکنی خوشش میاد بگو

طولانی نباشه حرفات و درنهایت اگه اوضاع اروم شد عروسکو ببر به سمت صورتشو و بگو عروسک از طرف من ماچش کن

2706