2737
2734
عنوان

آشنا بشم ؟

48 بازدید | 3 پست

من تو روستا زندگی میکنم   برادر دوستم خواهرش و واسطه کرده که باهم آشنا بشید اوکی شد بعد خواستگاری رسمی. خانواده خوبی هستن و مطمعن ولی من چندتا نگرانی دارم     1.تا حالا با کسی آشنا نشدم . آشنا شدن گناه نیست البته به خانوادم گفتم.   این پیشنهادخواهرش و خودش میشه گفت اینم یه جور خواستگاریه     2. یعنی هر دختری پسری رو جهت آشنایی قبول میکنه پسندیدش و جوابش مثبته    3. میترسم این ارتباط بهر دلیلی بعد آشنایی به خواستگاری رسمی نرسه وبهم میخوره  فردا پسره نمیره جایی صحبت کنه من با این دختره مدتی بودم   منظورم اینه این کارها دوستی محسوب نمیشه   من آبروم برام اهمیت داره فردا با کسی دیگه ازدواج کنم برام بد نمیشه

هرکاری میخوای بکنی فقط **حدو مرز بزاربینتون**

ک اگ خداییی نکرده نشدد وجدانت پیش خودت راحت باشه اگرم جایی چیزی خواست بگه خیلی راحت میکوبی تودهنش😊ایشالا ک به ازدواج ختم میشه❤

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم پسری کسی رو یا فردی از خانوادشو واسطه کنه برا درخواست آشنایی جهت ازدواج میشه اسمشو گذاشت خواستگاری اولیه یا خواستگاری ؟       ایشون میگن اول کمی باهم آشنا بشیم ببینیم اخلاقیات هم میخوریم بعد خواستگاری رسمی      لطفا دوست دارم به تک تک سوالات بالام جواب بدید راهنمایی دقیقترم کنید  

2728