2737
2734
عنوان

نامزدم روحیاتش کاملا با من متفاوته

232 بازدید | 22 پست

تورو بخدا بگین چیکار کنم... نامزدم خیلی روحیاتش با من فرق داره مناسبتا براش مهم نیس. تو لاک خودشه بی محبته برعکس من... متن عاشقانه می نویسم بعد با ی شکلک جوابمو میده.. عقد کردم هم... نمی‌دونم چیکار کنم...از طرفی عشق اول داشت این رفتارا باعث میشه که حساس تر بشم بگم لابد ب اون فکر می‌کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تجدید نظر کن تو انتخابت

درست که نمیشه هیچ تو رم عصبی و افسرده میکنه کم کم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738

این چیزها را باید قبل ازدواج بهش توجه کرد 

الان چی کار میشه کرد؟ 

با روانشناس و مشاوره هم زیاد نمیشه روحیات طرف را تغییر داد

باید یکی از شما  مثل اون یکی بشه 

این دیگه نامزد نیست همسر شماست یا باید کنار بیای یا باید تغییر ایجاد کنی که اگر محال نباشه سخته 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

منم مشکل تو رو دارم الان ی دختر ۲ ساله دارم هیچ وقت به جدایی فکر نکردم چون خصوصیات مثبتش رو دیدم مردای اینجوری با همه آزارهایی که از نظر عاطفی بت وارد میکنن ولی جذاب ترن الان کسایی رو میشناسم که انقدر شوهرشون بهشون میچسبه کلافه شدم

2706