2737
2739

من هم یکمی عجولم هم همیشه از ترس روز آخر کارام رو زودتر انجام میدم هم کار بدنی زود خستم میکنه داغون میشم اخر ماه اثاث کشی داریم خیلی هاش رو جمع کردم از چنذ روز قبل دیگه هیچی بیرون نباشه اخه دست تنهام 

دو روز اخر دیگ جمع کنیم خوبه

ولی پدر من ی عادتی داره

نشستی داری چایتو میخوری یا خوابی

میاد پتوی روتو برمیداره تامیکنه میبره میزاره تو ماشین حمل اثباب:|ینی کلا اون مرحله ی جمع کردنو نداره😂😐

کلی از وسایلامونو همینطوری داغون میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه چیزای اضافه رو از همین الان بسته بندی کن، فقط چندتا بشقاب و چندتا قابلمه بزار برا غذاتون، البته زوده الان برا آخر ماه،

شب قبل از اسباب کشی حتما غذا درست کن 

فرشا رو هم از یه روز قبل جمع کن

وسایل اضافه رو دور بریز یا ببخش به کسی

لباسهایی که نمیپوشی تبدیل کن به دستمال آشپزخونه و...

2738
همه چیزای اضافه رو از همین الان بسته بندی کن، فقط چندتا بشقاب و چندتا قابلمه بزار برا غذاتون، البته ...

الان تقریبا وضعیت همینه فقط به اندازه غذا ظرف گذاشتم فکر کنم اگه مستاجر بودم کل سال وسایلم تو کارتن بود اصلا جمع نمی کردم اصلا نمی تونم تو یه روز خودم رو هلاک کنم مریض میشم دم عیدم هست گفتم نابود خودم نکنم 

من یه ماه قبل اسباب کشی داشتم.هنوز بدنم کوفته هست.من دست تنها بودم همه کارا رو خودم کردم.

منم چون بعدش عید گفتم دیگه نابود میشم تو عید داغون زشت شوهر منم از ایناست که اصلا استراحت براش معنی نداره تعطیلم هست سرویسم میکنه تو عید شب و روز بیرون همشم دلش می خواد رانندگی کنه یعنی یه جمعه خونه هست من تا اخر هفته کوفته هستم از بس از صبح زود تا نصف شب باید سر پا باشم عید دیگه نابودم