2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوست دارم برم دنبالش مشکل از همسرمه بچ‌دار نمیشیم..میترسم بعد اینکه گرفتم فرشته ای و خودم باردار بشم و فرق بزارم ناخاسته  نمیدونم چیکار کنم همسرمم راضی نیست..شما چیشد این تصمیم خوبو گرفتین 

🥰🤱🏻
2728
دوست دارم برم دنبالش مشکل از همسرمه بچ‌دار نمیشیم..میترسم بعد اینکه گرفتم فرشته ای و خودم باردار بشم ...

سلام عزیزم مطمئن باش پشیمون نمیشی ‌ ما ۱۵ ساله ازدواج کردیم خیلی دنبال مداوا بودیم اما نشد به یه جایی رسیدیم دیدیم اصلا با نداشتن بچه مشکلی نداریم .ولی این اواخر واقعا دیگه واقعا بیصبرانه منتظریم و واقعا احساس نیاز داریم حتی اگه بعدش خودمون بچه دار بشیم مهم نیست هردو عزیزه برامون 

2738
سلام عزیزم مطمئن باش پشیمون نمیشی ‌ ما ۱۵ ساله ازدواج کردیم خیلی دنبال مداوا بودیم اما نشد به یه جای ...

ما تازه پنج ساله ازدواج کردیم دکترا قط امید نیستن و داریم درمان میکنیم ولی من خست شدم از دوا دکتر میترسم اخر خودمون مریض بشیم..تازه سنمونم کمه نمیدونم صلاحیت داریم از نظر اونا یا ن من ۲۱ سالمه همسرم ۲۵

🥰🤱🏻
دوست دارم برم دنبالش مشکل از همسرمه بچ‌دار نمیشیم..میترسم بعد اینکه گرفتم فرشته ای و خودم باردار بشم ...

یه پیج هست maderporteghali 

حتما فالو کن خیلی آگاهت میکنه جواب این سوالات هم پیدا میکنی 

تا مطمئن نشدی بچه نگیر

چقدر عالی!

خیلی کار خوبی هست واقعا، جای اضافه کردن بچه به این دنیا داربد به بچه های دنیا اومده خانواده می دید❤

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
ما تازه پنج ساله ازدواج کردیم دکترا قط امید نیستن و داریم درمان میکنیم ولی من خست شدم از دوا دکتر می ...

سنت کمه ولش کن دنبال دوا نباش خودت حامله میشی بذار چند وقت بگذره سنی نداری ک 

ما تازه پنج ساله ازدواج کردیم دکترا قط امید نیستن و داریم درمان میکنیم ولی من خست شدم از دوا دکتر می ...

انءشاالله ک بحق این روز دامن تموم منتظرا سبز شه...نی نی توی دامنتون جیش کنه کلی بخندین😍

خداوندا پناه فرزندم باش،جهان تاریکی محض است ؛میترسم کنارش باش تویی یکتا ،تو بی همتا ،تو درسختی پناهش باش...

یکی از فامیل های ما بچه دار نمیشدن. رفتن دختر آوردن تا ۶ سالگی بزرگش کردن دختر هم سفید و ماشالله تپل بود. خانم کم کم حساس شد با اینکه عاشق دختره بود. می گفت وقتی باباش بغلش میکرد یا میرفت رو پای باباش می نشست این حساس میشد .بالاخره بردنش و پسش دادن. خیلی دلم بر دختر میسوزه .فکر کن چه حالی داشت اون روز. خواهش میکنم احساسی تصمیم نگیرید .یا دختر انتخاب نکنید .

2706