2737
2734
عنوان

خستم دیگه از دست مادر شوهرم که عممه

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 64 پست
ارثی شما ب اونا چرا میرسه اخه

ارث یک ششم از اموال به مادر بزرگم‌میرسید الان مادر بزرگم ۷ ماه بعد بابام فوت حالا عموهام و عمه هام گرفتن 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
من اولین ازدواجم پر از کشمکش بود ۱۹ سالم بود طرف پولدار جشن با شکوه گرفتم توی زعفرانیه تو حیاطشون عم ...

خوشبخت باشی من که نمیدونم چرا جرات نمیکنم  طلاق بگیرم چون شوهرم مهربونه وگرنه مشاوره رفتم گفت بهتر جدا شین ولی قطعا شوهرم بعد من دق میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه میگن طلاق بگیر باورتون میشه من ۷۰ کیلو بودم بس که جوشم دادن شدم ۴۰ کیلو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اره نمیدونم به خدا شوهرم به من خیلی محبت میکنه ولی در برابر مامان باباش ننیتونه دفاع کنه ازم اونقدر ...

واویلا، همین مونده صاحب کار شوهرتم بشن، ببخشا شوهر قحطی بود با همچین آدمایی وصلت کردی، حالا غریبه بودن می‌گفتیم شناخت نداشتی، مهربونی شوهرتم موقطه، هنوز نرفته زیر فشار زندگی، فعلا هم براش تازگی داری باهات مهربونه ولی مطمعن باش یه سال دیگه هر چی ننه باباش گفتن میگه چشم و روزگارت سیاه میکنه، آخر این داستانی که تعریف کردی تنها تو بازنده ای

بزرگترین اشتباه ازدواج فامیلیه نکنید هیچوقت

من بابامم راضی نبود خودمم راضی نبودم ولی میگفتن خوبن نمیدونستم به ولله دارم دق میکنم ۴ سال یه چشم اشک یه چشم خون بابامم که فوت شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واویلا، همین مونده صاحب کار شوهرتم بشن، ببخشا شوهر قحطی بود با همچین آدمایی وصلت کردی، حالا غریبه بو ...

خودمم میترسم مامانم میگه اینطوری ادامه بدی جوش بزنی یه سال دیگه قطعا میمیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
با این حساب چهار سال دیگه بگذره باید با زره بین پیدات کنن

😁😁این همه این روزا بهم میگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبخت باشی من که نمیدونم چرا جرات نمیکنم  طلاق بگیرم چون شوهرم مهربونه وگرنه مشاوره رفتم گفت ب ...

بنظرم یه حرکتی بزن اسی انقد مهربون نباش. اینجوری خودت صدمه میبینی. گناه داری خب. یعنی چی ک تو بری کارای خونه مادرشوهرتو بکنی😡 شوهرتو بذار تحت فشار بگو تو کارای خانوادتو میبینی ک چقد ظلم میکنن بهم و پشت سرم حرفای بد. عروسی هم ک نمیگیری. بگو برو یه کار پیدا کن مستقل از خانوادت. بگو دیگه خونه مامان باباش نمیری. شوهرتم دوس داره تنها بره پدر مادرشو ماهی یکی دوبار ببینه 

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
ارث یک ششم از اموال به مادر بزرگم‌میرسید الان مادر بزرگم ۷ ماه بعد بابام فوت حالا عموهام و عمه هام گ ...

اووووو چ بی شرف اگ مادربرزگ اینا نباشه دیگ نمیگیرن؟

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
خوشبخت باشی من که نمیدونم چرا جرات نمیکنم  طلاق بگیرم چون شوهرم مهربونه وگرنه مشاوره رفتم گفت ب ...

نترس دق نمیکنه فوقش یه سال تریپ افسردگی بر میداره بعدش میه سراغ یکی دیگه بدبختش کنه، این زنا هستن که همیشه دقمیکنن، به کر خودت باش، با دلسوزی برای همسرت بری سر زندگیت یه مدت بعد دلت فقط برای خودت میسوزه، عاقل باش دختر، با این قوم فقط بدبختی در انتظارته

😁😁این همه این روزا بهم میگن

ببخشید اسی جون ولی خدا خدا هم میگه کسی که اجازه میده بهش ظلم کنن هم گناه کاره

مگه تو کلفتی که پدر شوهرت بگه وظیفه تو هست ظرف بشوری یا کار کنی

این همه تحقیرت کنن اصلا دلت به چیه این زندگی خوشه

ول کن برو بچه نداری که به پاش بسوزی

ووووویییییی 

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
ببخشید اسی جون ولی خدا خدا هم میگه کسی که اجازه میده بهش ظلم کنن هم گناه کاره مگه تو کلفتی که پدر ش ...

خودمم دوست دارم برم ولی نمیدونم چرا نمیتونم دلم واسه خودم نمیسوزه اصلا فقط واسه شوهرم که بعد من چی میشه و اینا وگرنه خودم با طلاق روحیم بهترم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706