2733
2734
عنوان

فالگیر یه لهظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 64 پست
کامل زندگیمو گفت حرفی زد که فقدر خودم و خدا میدونه اصلا من خودم به دعا احتقادی ندارم اما این وقعا کا ...

چه جالب 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب 

نگاه کسی اندازی خودم پول به فال نمیده ماهی دوسه بار حتی اما دیروز فهمیدم تمام فالها اشتباه بوده

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2728
نگاه کسی اندازی خودم پول به فال نمیده ماهی دوسه بار حتی اما دیروز فهمیدم تمام فالها اشتباه بوده

من خیلی گول خوردم و پول های الکی دادم هیچ نتیجه ای هم نگرفتم فقط میگم خدا ازشون نگذره 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

ای بابا یک ساعته منتظرم دوستیمو قبول کنی

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
دعوت دوستی منم قبول کن شمارشو بهم بده ممنون

نگاه من همین الان میگم که با این خانم هیچ صنمی ندارم همین الان میگم اصلا نمیشناسم نگین تبلیغه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
من خیلی گول خوردم و پول های الکی دادم هیچ نتیجه ای هم نگرفتم فقط میگم خدا ازشون نگذره 

دقیقم من سه روز نمیاد پول یه فال گیری دادم تمام هم از زیر زبونم حرف کشید رفت

2738
دقیقم من سه روز نمیاد پول یه فال گیری دادم تمام هم از زیر زبونم حرف کشید رفت

خیلی حس بدیه 🤦‍♀️ 

منم برای کسی سفارش کرده بود یکی رو اتفاقی پیدا کردم اونم میگه فال قران میگره طرف و راسته میگه واسه اکثرا کله کنده ها میگیره نمیدونم چقدر صحت داره اونم گفت ۷۰.حالا فعلا آشنام هنوز نگرفته 

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
منم برای کسی سفارش کرده بود یکی رو اتفاقی پیدا کردم اونم میگه فال قران میگره طرف و راسته میگه واسه ا ...

ایا بوشهری نیست

2706