2737
2734
من سرهمین موضوع ها ورفتارهای خانواده ها و پشت نبودن هنسدم تو اون شرایط ۷ سال با جنگ و قهر و دعوا بین ...

چیکار کنم بیخیال اونا شم انقد دوس دارم برگرردم ب دوستی خسته شدم همش بابا. و ننه ات عین کسخلا همش بجث میکنم و دعوا

شوهر منم تو مشتمه هوام داره ولی من نمیدونم چه مرگم شده. واقعن تا قبل عقدم برام مهم نبود اصن ب شوهرم ...

اگر دوسش داری میخوای باهاش زندگی کنی بیخیال خانوادش شو هر چی کمتر بری بیای کمتر حرف بزنی مشکلاتت کمتره حرفم کمتر پشت سرت هست با جاریاتم نمیخواد صمیمی بشی اونا هم بدتر اعصابت میریزن بهم سعی کن فقط ی سر زدن باشه بخدا اینجوری خیلی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دوسش داری میخوای باهاش زندگی کنی بیخیال خانوادش شو هر چی کمتر بری بیای کمتر حرف بزنی مشکلاتت کمت ...

آره باید تمام تلاشم کنم حسای بدم بریزم دور و خودم مقایسه نکنم با این و اون ن اصن با جاریم صمیمی نیستم با هیچ کدومشون دقیقن همین شدم اونا ام خوششون نمیاد از من 

آره باید تمام تلاشم کنم حسای بدم بریزم دور و خودم مقایسه نکنم با این و اون ن اصن با جاریم صمیمی نیست ...

بهتر گوشت خوابه قدرشونوبدون که بهت نزدیک نمیشن اینجوری ارامش داری. سعی کن ادما برات اهمیتی نداشته باشن اونوقت زندگی خیلی راحت میشه

2731