2733
2734

خانواده شوهر منم همین شکلی بودن عوضیا.شب عروسی هم ساعت ۱۱ ول کردن رفتن خونشون.۱ سال و نیمه ازدواج کردیم اصلا پاشونو خونه ما هم نذاشتن.کلا انگار از اول پسری نداشتن

خوابم میاد همش😐
چرا باید بخاطر این مسئله جلو بچه ایندشون شرمنده بشه؟

چون خانوادش میگن بابات ارزه نداشت به شب مارو دعوت کنه مساله تا اخر عمر کش میاد و بچه هم سالها بعد باید میانجی گری کنه 

مثل خود من با پدر و مادرم که همیشه این حرفا تو بحثاشون میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو خودتون نمیگید من ابرو دارم ؟؟ ازدواج کردم جلو پدر و مادرم سربلند باشم و بگم حامی جدید دارم  ...

میگم انقد سر مساعل کس شر بحث کردم باهاش بخاطر خانواده اش مغزم پره هیچ چیزم دوس نداشتم حتی سرویسم زیر لفظی بهم دادن :(

2728
خانواده شوهر منم همین شکلی بودن عوضیا.شب عروسی هم ساعت ۱۱ ول کردن رفتن خونشون.۱ سال و نیمه ازدواج کر ...

چرا تینطورین یا خدا واقعن نمیفهممم با منم خیلی سرردن اصن خودمم بعضی وقتا باورم نمیشه ازدواج کردم انگار هنوز دوستم 

باور کن خودمم دعوت نمیکنن اوایل شوهرم میگفت مادرم دعوت میکننه ولی دیگه نگفت مامانش گفت خونه خودت بیا ...

شاید با وصلت پسرش با شما ناراحته

یا کلا اخلاقش سرده  

یا بلد نیست

بعضیها پا به سنم بذارن اصلا بلد نیستن چطور با دیگران ارتباط برقرار کنن

2738
میگم انقد سر مساعل کس شر بحث کردم باهاش بخاطر خانواده اش مغزم پره هیچ چیزم دوس نداشتم حتی سرویسم زیر ...

پس بی خیال شو دیگه بحث نکن ، بهتر،  اونا دعوت نکردن شمام دعوت نکنید ، احترام زوری ، دعوت با بحث و جدل به چه کار ادم میاد ، همه انرزیت بذار که رابطه رو با شوهرت خوب کنی از خونواده شوهرت تا میتونی فاصله بگیر ، تا الان که خودشون نشون دادن ، بدتر بشن بهتر نمیشن 

شاید با وصلت پسرش با شما ناراحته یا کلا اخلاقش سرده   یا بلد نیست بعضیها پا به سنم بذارن اصل ...

مم انتخابشون نبودم :( اونام ام مذهبی ان و دوست بودیم با هم ۷ سال :( اصن انگار از من خوششون نمیاد منم بیخیاا شدم 

به خاطر چیزای الکی داری اول بسم الله زندگی رو به کام جفتتون تلخ میکنی ....

سرویس طلا هدیست قرار نیست خودت بری انتخاب کنی ....

پدر مادر شما اونا رو دعوت کردن ؟؟

مهریه هم بحثتی نبوده که شما راجع بهش حرف بزنی !

از امروز همه ی این ناراحتیا و غر زدنارو بزار کنار 

باور کن خودمم دعوت نمیکنن اوایل شوهرم میگفت مادرم دعوت میکننه ولی دیگه نگفت مامانش گفت خونه خودت بیا ...

اسی بخدا خیلی ها ارزوشونه خونواده شوهر ی لحطه تنهاشون بذارن اینقدر اویزونشون نشن ، به فال نیک بگیر   ، اینطوری بهتره کههه. واسه دل خودت زندگی میکنی اونام امارت ندارن تازه پیش شوهرتم زبونت دراز شما این مدلی هستید ، اشتباه نکن ، بهشون نزدیک نشو 

میگم انقد سر مساعل کس شر بحث کردم باهاش بخاطر خانواده اش مغزم پره هیچ چیزم دوس نداشتم حتی سرویسم زیر ...

ببین خواهرانه بهت میگم

تو شوهر کردی

اول و آخر میخواهی با این شوهرت زندگی کنی

پس حتی این مسائل برات مهمه

با شوهرت هی بگو مگو نکن ک ب مرور خسته بشه سرد بشه

عاقلانه رفتار کن زندگیتو گرم کن

کاری کن شوهرت مثل موم تو دستت باشه

چه بخواهی چه نخواهی شوهر تو پسر اوناس اخر سر طرف اونا رو میگیره 

پ کاری نکن از تو بخاطر مراسمهایی ک چه برگزار بشه جه نشه خدا براتون گناه یا پاداش نمینویسه اعصابتون بهم بریزه

به اصل زندگیت نگاه کن

گور بابای بقیه

یا گشاد و خسیسن

ازونان که هیچ رسمی و اجرا نمیکنن

یا با شما لجن

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1
2706