2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متوسل شو  به اما م زمان هرشب دو رکعت نماز امام زما ن بخون تا چهل شب  پدر ماست ازش بخواه همسر خوب برات جور کنه یا چله عاشورا بگیر  

دردایره ی هستی مانقطه ی تسلیمیم، رای آنچه تواندیشی، حکم آنچه توفرمایی. @IslamLifeStyles تنها مسیر آرامش
2738

والا دعا زیاد میکنم خبری نیست. قبلا خیلی خاستگاری خوب داشتم خانوادم نذاشتن آلان دیگه ندارم مورد خوب

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.... 💔 

اگرم قسمت نشد ازدواچ کنی ناراحت نشو  ازدواج هم گرفتاریای خودشو داره کلن زندگی سختی داره 

دردایره ی هستی مانقطه ی تسلیمیم، رای آنچه تواندیشی، حکم آنچه توفرمایی. @IslamLifeStyles تنها مسیر آرامش

اول که ۲۷ بالا نیست

دوم هم اگه فکر می‌کنی شرایط محل زندگی و خودت و خانوادتون طوریه که دیگه خواستگار نداری، چاره ای جز پذیرش نداری

خیلی‌ها تا آخر عمر مجرد موندن. خیلی‌ها ازدواج بد کردن و توش موندن. خیلی‌ها هم مثل من جدا شدن.. یه تعداد کمی هم خوشبخت.

نماز جعفر طیار بسیار مجرب هستش حتما بخون

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2706