2737
2734
عنوان

هک شدم!!

148 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من الان متوجه شدم که کسی دیگه به اکانت گوگلم دسترسی داشته، حدود ۱ ماهی دسترسی داشته و آخرین فعالیتش واسه چندماه پیش بوده.

الان رمزمو عوض کردم دیگه فک کنم نمیتونه دسترسی داشته باشه.

واقعا نمیدونم چطور تونسته وارد اکانتم بشه من اصلا رمز جیمیلمو به کسی نداده بودم!

خلاصه که خواستم بگم خیلی خیلی مراقب باشین و رمزاتونو مرتب تغییر بدین و یک رمز سخت ۱۶ رقمی بزارین و به کسی هم نگیدش. واسه شبکه های اجتماعی مثلا اینستاگرام رمز سخت و طولانی بزارین چون شنیدم به راحتی هک میشه. واسه تلگرامم اون حالت دورمزیشو فعال کنید. 

استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر ...

من رمزشو یادم رفته کلی فایل توشه موبایلمم عوض شده مال چند سال پیشه نمیدونم چیکار کنم 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
من رمزشو یادم رفته کلی فایل توشه موبایلمم عوض شده مال چند سال پیشه نمیدونم چیکار کنم 

خب برین اکانت گوگل آدرستونو بزنین و تغییر رمز رو بزنین البته ممکنه یه پیام به خطتتون بیاد. یا یه سری سوال شخصی اولش که ایمیلو ساختین مشخص کرده بودین اونارو باید جواب بدین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب برین اکانت گوگل آدرستونو بزنین و تغییر رمز رو بزنین البته ممکنه یه پیام به خطتتون بیاد. یا یه سری ...

خطمو ندارم مال چند سال پیشه اونم ایرانسل که سوخته ۱۰۰٪

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2728
منم هک شده جی میلم ولی برام مهم نیست

چرا مهم نیست براتون، الان من طرف همه ی سرچامو دیده و به کلی برنامه دیگه میتونسته دسترسی داشته باشه. مشکل اینجاس نمیدونم کیه. کاش حداقل میدونستم آشناس یا غریبه. فقط مدل موبایلشو زده بود فکر نمیکنم تو آشناها باشه کسی.

شماهم با تغییر رمزتون راحت میتونین دسترسیشو قطع کنین.

2740
چطور متوجه شدین هک کردنتون؟

گوگل یه بخش دیوایس و اکتویتی داره ازونجا مدل و مکان دستگاه هایی که به اکانتتون وصل شدن رو نشون میده مثل تلگرام. ازونجا دیدم یه مدل موبایل هس که واسه من نبود. تاریخ اولین و اخرین ورودشم زده بود. آی پی شم بود ولی هنوز نتونستم بفهمم از کجاس فقط زده بود ایران.

گوگل یه بخش دیوایس و اکتویتی داره ازونجا مدل و مکان دستگاه هایی که به اکانتتون وصل شدن رو نشون ...

ممنون

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
چرا مهم نیست براتون، الان من طرف همه ی سرچامو دیده و به کلی برنامه دیگه میتونسته دسترسی داشته باشه. ...

رفتم بازیابیش کردم هک نشده بود پسوردم یه عدد اضاف کرده بودم یادم رفته بود

💞💫🖐