2752
2734
عنوان

چیکار کنم اروم شم دلم بدجور شکسته بعد اون همه سوپرایز...

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از پدر خیری ندیدم ولی امروز پیشاپیش هدیه ش رو کادو کردم دادم دستش، به زور صداش کردیم، به زور تونس ...

متاسفم عزیزم😢

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
من تاپیک زدم دلداریم بدین همه دنبال کلمه ان😐😧

😂😂😂😂 باید بفهمیم اخه بعد 😂😂😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
پس چرا اونطوری گفت بنظرت؟

دلش نمیخواست حتما دست بزنم نمیدونم عزیزم 

دلش نمیخواست حتما دست بزنم نمیدونم عزیزم 

فدای سرت عزیزم... ولش کن.. باباته دیگ... عب نداره.. ب دل نگیر

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
فدای سرت عزیزم... ولش کن.. باباته دیگ... عب نداره.. ب دل نگیر

چشم سعی میکنم❤

چشم سعی میکنم❤

چشمت بی بلا عزیزم... ❤❤

متاسفم عزیزم😢

فداتم، اشکالی نداره. نمیدونم، شاید معمای زندگی ما هم همینه. باید حلش کرد.

یادمه یکی دو سال پیش شب قبل از خواب اتفاقی شنیدم پدرم در مورد من یه چیزی گفت به ناحق. میتونم بگم آتیش گرفتم و تا چند شبانه روز فقط گریه میکردم، چشمام انقد پف کرده بود جایی رو نمیدیدم. تا بوده برا من همین بوده و خواهد بود...

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
فداتم، اشکالی نداره. نمیدونم، شاید معمای زندگی ما هم همینه. باید حلش کرد. یادمه یکی دو سال پیش شب ق ...

نمیدونم چی بگم عزیزم ببخش خدا به دلت ارامش بده❤😢

من تاپیک زدم دلداریم بدین همه دنبال کلمه ان😐😧

چرا گوشی بابات و برداری استوری بزاری ؟؟؟خوب همه تو گوشی خودشون استوری میزارن مثلا  شوهر منم دوست نداره گوشیش و بچه ها بگیرن اولا که میگه  گوشی شخصی  هست و شاید دوستانم چیزی فرستاده باشن من دلم نخواد بچم ببینه دوما مگه اینا گوشیشون و میدن چند دقیقه دست من حتی یه مدت از کد قفل گذاشتن روی گوشیا رو ناراحت میشد میگفت چرا شما قفل گوشی منو رمزش و میدونین بعد خودتون رمزتون و به من نمیگین تا کم کم بهتر شد الانم مثلا من رمز گوشیم و بهش گفتم  و خلاصه نباید  ناراحت بشی چرا حق داری ولی خوب دیگه همین که اومد بهت گفت ناراحتی همین  خودش یه جای خوشحالیه همینقدر بلدن دلجویی کنن فکر نکن پدر بودنش نعمته خدا برات سالها نگه داره بخدا من ثانیه ای فکر نبودنشون و میکنم حالم بد میشه ناراحت نباش  زمان مثل برق میگذره و فراموش میکنی به خوبیاش ببخشش

چرا گوشی بابات و برداری استوری بزاری ؟؟؟خوب همه تو گوشی خودشون استوری میزارن مثلا  شوهر منم دوس ...

مرسی که وقت گذاشتی برام تایپ کردی گلم مامانم ازم خولسته بود

اره انقد دیوونم تازه عذاب وجدان دارم که چرا سرد جواب دادم