2737
2734
عنوان

چیکار کنم اروم شم دلم بدجور شکسته بعد اون همه سوپرایز...

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 63 پست
مرسی که وقت گذاشتی برام تایپ کردی گلم مامانم ازم خولسته بود اره انقد دیوونم تازه عذاب وجدان دارم که ...

این جریان که گذشت ولی مامانتم که بخواد خودت میدونی چی درسته چی غلط فکر کن و بگو درسته یا اشتباهه  اره عزیزم ادم یه موقع دوست داره عکس العملی که تو ذهنش هست رو ببینه جور دیگه ای میشه خوب یکم اذیت کنندس ولی  تو هم میدونی فردا و فرداهایی هست میتونی با همین خندیدنت خوبیت دل باباتو ب دست بیاری هر چند اونا از بچه هاشون دلگیر نمیشن تو هم میتونی به بابات بگی که من خوب دلم میخواست خوشحالت کنم و اونجوری  گفتی دلم شکست الانم ناراحت نباش عذاب وجدان نداره که وقتی خدا رو شکر صحیح و سالم کنارته هزار جور میتونی کاری کنی لبخند بزنه ببوسش بغلش کن بگو اون موقع ناراحت شدم ولی فدای  سرت قربونت شبت بخیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این جریان که گذشت ولی مامانتم که بخواد خودت میدونی چی درسته چی غلط فکر کن و بگو درسته یا اشتباهه &nb ...

مرسی عزیزدلم چشم حتما مهربون

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2728