2737
2739
عنوان

شوهرم منو ترسوند 😔😔😔خدابدادم برسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره عزیزم بیخود نگرانی بخدا اصلا به گنده بودن ونبودن نیست خواهرم تا اخر بارداری زیاد شکم نکرد جوری که خواهر شوهراش میگفتن وای بچت ی چیزیش هست اخرم بچه دنیا اومد سالم چش رنگی

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

منم شکمم کوچیکه تو ۳۰هفته بچم ۱۸۰۰بود

الان رفتم تو ماه خودم شکمم دراومده یکمی

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728
من ۲۰ کیلو اضافه کردم بچم ۲ کیلو بود اونم ۴۰ هفته زایمان کردم تازه

آره عزیزم میگن خانوم هایی که خیلی وآن اضافه میکنن بچه شون ریزه 

مهم سالم بودنه حالا نیم کیلو بالا و پایین خیلی فرقی نداره 

خدایا شکرت 🙏🏻

منم بگم ربطی نداره ؟؟؟

واله خواهرم شکمش اینقد بزرگ بود ما میگفتیم نکنه دوقلو باشه؟روز عملش کاشف به عمل اومد یه کیست گندددددده داشته پیش بچش اندازه ی بچش بوده 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
2740
من اصلا شکم نداشتم روزی که رفتم برای سزارین پرستاره فکر کرد همراهم داشت بیرونم میکرد وقتی گفتم نوبت ...

وای خدا😍😍😍😍ممنونم همش داشتم گریه میکردم امروز روز بدی بودواسم خیلی ازصبح همش گریه کردم

😲😲خداوکیلی لایک ن‌کن خواهر😲😲
من ۲۰ کیلو اضافه کردم بچم ۲ کیلو بود اونم ۴۰ هفته زایمان کردم تازه

من ۲۰ کیلو اضاف کردم بچم ۳۵۰۰ وجازیم چاقتر و تپل تر بود شکمش بچش ۲۶۰۰ اصلا ب شکم ربط نداره😂اسی الکی ترسیده

من ۱۰ کیلو چاق شدم ماه اخر دو کیلو کم کردم شد ۸ کیلو پسرم ۳۵۰۰ بود به ظاهر تو ربطی نداره اون رشد خودشو میکنه دختر داییم ۳۵ کیلو چاق شد شکمش انگار ۶ قلو باردار بود پسرش۱۹۰۰

پسرم زندگیم ❤
آره عزیزم میگن خانوم هایی که خیلی وآن اضافه میکنن بچه شون ریزه  مهم سالم بودنه حالا نیم کیلو ب ...

عزیزم‌من تاالان فقط یه کیلو اضافه کردم

😲😲خداوکیلی لایک ن‌کن خواهر😲😲
وای خدا😍😍😍😍ممنونم همش داشتم گریه میکردم امروز روز بدی بودواسم خیلی ازصبح همش گریه کردم

عزیزم تکون خوردناش نرماله؟سونوگرافی قبلیت وزنش چقد بود؟

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏