2733
2734
عنوان

شوهرم منو ترسوند 😔😔😔خدابدادم برسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 92 پست

حالا نیاز بوده رو شکم زن مردم زوم کنه

هر بدنی ی مدله....حتما اون خانم لگنش کوچیکه بچه روسینش جمع شده...شاید شما پهلو لگن بزرگ داری 

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب این همه رفتی سنو بهت چی گفتن 

بعضیا شکم ندارن زیاد 

زیاد نگران نشو 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
اوتم ترسیده بیچاره البته همه بهم میگن دست میزنی روشکمم شله انگار ابه چیزی سفتی توش نیست 

😐😐گلم بوتون نریهتن تو شکمت ک   ی چوسه بچس اندازه کف دست😑

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2740
منم همه میگفتن بچت ریز میشه حتی دکترم هم میگفت بچت خاله ریزس دخترم ۳و۶۰۰بود وزنش اومد دنیا ۲هفته بعد ...

من یه کیلو فقط اضافه کردم تا الان 

😲😲خداوکیلی لایک ن‌کن خواهر😲😲

چ ربطی ب شکم داره خواهرشوهرم ۹ ماهگی مث سه ماه ها بود اصلاااا شکم نداش طوزی ک رفته بود برا زایمان دکتر گفته بود تو الکی میگی هنوز ۹ماهت نیس شکم نداری خخ ولی بچش سالم و تپل

من اصلا شکم نداشتم روزی که رفتم برای سزارین پرستاره فکر کرد همراهم داشت بیرونم میکرد وقتی گفتم نوبت سزارین دارم شاخ درآورد بچه هم هیچ مشکلی نداست 3450 هم وزنش بود 

امضا خدا پای تمام آرزوهات😍😍