2733
2734
سلام ، ما خودمون دوربینای ساختمون شخصی و کارگاهمونو با شرکت مهندسی آرشام دادیم برامون زدن، واقعا منصف. و با هزینه ای که ما براورد کردیم براشون بهترین مدل و بالاترین کیفیت و زدن برامون ، البته برای جاهای دیگه که دوربین لازم داشتیم با شرکتای دیگه ای کار میکردیم که در نهایت این شرکت اخریه از همه عالی تر بود، شماره موبایلشون٠٩١٢٧٦٥٠١٠٤ فامیلیشون الان حضور ذهن ندارم چون ما بنام شرکت سیو کرده بودیم شمارشونو،
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اینا ازاشنایان هستن حالا خودت خواستی درباره نحوه کارشون هم بیشتر پرس وجو کن اما فوق العاده کاردست ومنصف و توی کارشون جدی هستن خیلی هم تمیزکاری براشون مهمه بقولی ...
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
ممنون رژین جان، حتما تماس میگیریم باشون، ضمنا من شما رو میشناسم، از طریق نی نی سایت با کار همسرتون آشنا شدیم و واقعا دستتون درد نکنه هر کی اومد کابینتامونو دید شمارتونو ازمون گرفت، ان شا الله خدا برکت به کسب و کارتون بده
2740
ممنون ترافیک جان ، خدا رو شکر که راضی هستید، برای دوربین هم خیالتون راحت باشه ، کارشون حرف نداره و علاوه بر دوربین تو کار درب و کارای برقی و ...هستن ما که راضی بودم صد در صد ان شا الله شماهم رضایت داشته باشید،
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

سلام عزیزم 

بله من ی نفرو میشناسم ک هم کارش خوبه و هم خودش آدم خوبیه.با انصافه

واسه عموم دوربین بسته بود ...عموم چن دید دوربین خوبی اورد و از لحاظ مخفی کردن و سیم کشی کارش حرف نداشت ب ما هم پیشنهاد کرد...

واس ما هم دوربین بست و هم دزدگیر و مشکل ایفون خونمونم حل کرد

فامیلش آقای غفوریه

خاستی بگو شمارشو واست بگیرم از شوهرم عزیزم

2706