2733
2739

الهی . 

پسر منم متاسفانه هر چیزی میخواد برداره حتی وقتی تو خونه هستیم میگه الکل بزن😥خیلی نگرانم دچار وسواس بشه. همش هم تقصیر باباشه بیش از حد جلوش رعایت میکنه و بهش گوشزد میکنه و بروز میده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من که فکر میکنم روزی که برم واکسن بزنم دیگه واقعا ترسی ندارم از کرونا.چون تو این یک سال یاد گرفتم که خودمو تسلیم کنم در برابر تقدیر الهی و اینقد نگران نباشم.اوایلش خیلی برام سخت و ترسناک بود.هرچند هنوزم رعایت کااامل میکنم اما دیگه توکل کردم

گل عمر من و شما..دو سه روزی میکنه بقا ...چرا میخوری غم چرا؟غمو رهااا کن😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی .  پسر منم متاسفانه هر چیزی میخواد برداره حتی وقتی تو خونه هستیم میگه الکل بزن😥خیلی نگرا ...

دختر منم اینطوری میخاد ب عروسکاش غذا بده دستای عروسک رو اسپری میزنه 

یا تو بازی میخاد ببردشون پارک ماسک میزنه 

2731
طبیعته انسانه که به همه چی عادت میکنه هممون عادت کردیم به این شرایط بد😥😥 دلم برا بچه هامون میسوز ...

اره اون روزا من رسما خل شده بودم  راستش از اون همه استرس و سختگیری الان پشیمونم 

اره اون روزا من رسما خل شده بودم  راستش از اون همه استرس و سختگیری الان پشیمونم

دقیقا منم یعنی همه اونطوری شده بودن .الان شل کردم😁😁😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2740

ما ی مرد ۳۰ ساله از اقواممون پارسال دی فوت شد ! 

همه دکترا تعجب کرده بودن شخص سالمی که سابقه مواد مخدر نداشته چرا ریه اش به این شکل داغون شده و طی چند روز مرده!!

بعد انتخابات ۳ اسفند گفتن به ایران هم رسیده:/ ...هییی

2706