2733
2734

دکتر کوارش یا پوست برو بابا بواسیره 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم چندناه پیش این مشکل خودبخود واسم بوجود اومد رفتم طب سنتی توضیح دادم بهش قرص دست ساز داد بهم تازگیا متوجه شدم دیگه نیستش البته بخاطر مسایل دیگه هم بهم چندتا قرص دست ساز داده بود ولی فکرکنم قرص مرکب شش اثرکرده که از بین رفته خواستی بزن تو نت هم بخون

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
بواسیر نیست خب😂اسکین تگ هست مثل همینایی ک رو گردن و اینجاها میزنه . ولی نمیدونم چ دکتری بدون اسیب م ...

لیزر.دکتر پوست برو

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
منم چندناه پیش این مشکل خودبخود واسم بوجود اومد رفتم طب سنتی توضیح دادم بهش قرص دست ساز داد بهم تازگ ...

عزیزم مال شما چیز دیگه نبوده؟مثلا زگیل یا بواسیر؟

مال من هیچکدوم اینا نیس اسکین تگ هست 

2740
عزیزم مال شما چیز دیگه نبوده؟مثلا زگیل یا بواسیر؟ مال من هیچکدوم اینا نیس اسکین تگ هست 

والا نمیدونم که چی بود من بااینکه یبوست ندارم و دستشویی زیاد میرم دکتر گفته بود مواظب باش زیاد بخودت فشار نیار احتمالا بواسیر بگیری البته ۳سال پیش اینو گفته بود من چندماه پیش متوجه شدم که انگار گوشت اضافی هستش که بزرگتر هم میشد هروز خودمم میترسیدم رفتم طب سنتی همه چیو توضیح دادم الان کاملا رفع شده

یعنی پماد و چیزی داد که رفت؟ چجور رفت؟

نه هیچ پمادی واسم چندتا قرص دست ساز داده که فکرکنم قرص مرکب شش اثرگذاشت و از بین رفت تو اینترنت بزن قرص مرکب شش راجبش کلی مطالب میاره

2706