2737
2739
عنوان

ماجرای خیانت 😭کمکم کنید

410 بازدید | 21 پست

سلام خیانتی در کار نیست میخواستم باهاتون مشورت کنم فک کردم خیانت بنویسم بیشتر کمکم میکنید .

من یه داداش دارم که تازه مشغول به کار شده و دیگ هم خودش و هم خانواده به ازدواجش فکر میکنیم ولی الان یه اتفاقی افتاده نمی دونیم چیکار کنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

علاوه بر اینکه موضوع تامیک با عنوان فرق داره همش رو هم اول نگفتی

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2740

چندماه پیش خالم تصادف کرد با شوهرش فوت شدن دوتا دختر داره که ما فکرمون مشغول یکی از دختراش شده برای داداشم همه هم بهمون پیشنهاد میدن به داداشم هم مامان بابام گفتن گفته فعلا نمیخوام ازدواج کنم 

بعد امشب اومده به من میگ مریم یعنی دختر خالم به درد من نمیخوره میگم خودت میدونی هرکی خودت دوست داری ...

خوب هر کسی توی زندگیش حق انتخاب داره. ایشونم حتما تا الان فکراشو در این مورد کرده و موافق نیست. چیز عجیبی نیستش عزیزم. 

وزن اولیه۱۰۰ کیلو . هدف اول ۹۷( رسیدم  ) .هدف دوم ۹۲ 
2706