2733
2739
عنوان

صادقانه جواب بدین

165 بازدید | 10 پست

ایا یا وجود کرونا به خرید میرید یا کارای دیگه  به جز مسافرت و مهمونی .

من خودم با رعایت بیرون میرم فقط مهمونی  کافه و مسافرت کنسله 

تعداد رای : 30
نظرسنجی
بله خرید و بیرون میرم با رعایت ولی مهمونی مسافرت هرگز
20
66%
همیشه خونه میمونم حدالامکان
7
23%
اصلا جدیش نمیگیرم برنامه مسافرت هم دارم
3
10%
اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسیار جدی میگیرم 

اما در صورت نیاز میرم بیرون

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2728
جدی میگیرم  ولی به کارهام میرسم

یعنی بیرون و خرید میرین روزای خلوت درسته؟؟

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
یعنی بیرون و خرید میرین روزای خلوت درسته؟؟

خرید ندارم ولی سرکار میرم 

اگه هم برنامه ام درست بشه هر زمان که بگن باید سفر برم 

این هفته یا ماه بعد یا هر وقت که بشه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2740
ده روز پیش وسه روز پیش مجبور شدم برم بیرون وکار واجب داشتم امروز یه کم سردرد دارم وسرفه خشک ،چشمام ...

اره منم اینجوری ام ولی خسته هم میشم تو خونه حالا امروز رفتم کافی نت دو تا ماسک داشتم در باز بود بی شعور صاحبش دیدم ماسک نداشت عوضی سرقه کرد ترسیدم اومدم بیرون زود انقدر حالا استرس دارم 

منم دوتا ماسک زدم والکل همراهم بود ولی استرسش باهامه هنوز 

اره حق داری من الانم استرس دارم مامانم میگ دو تا ماسک و قاصله داشتی حساس نشو