2733
2739

میخوام ویدیو پروژکتور، پرده نمایش و لوازم جانبی اش رو بخرم ولی نمیدونم مارک معتبر و اصل رو از چه جایی پیدا کنم 

هر کی سراغ داره لطفا راهنمایی کنه 

مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از خرید این موارد رو در نظر بگیرید دوستان

1. نوع پروژکتور: ویدئو پروژکتورها به دو نوع LCD و DLP تقسیم می‌شوند. LCD پروژکتورها تصاویر با کیفیت بالا و رنگ‌های زنده‌تری را نشان می‌دهند، در حالی که DLP پروژکتورها تصاویر با رزولوشن بالا و رنگ‌های طبیعی‌تری را ارائه می‌دهند.
  2. رزولوشن: رزولوشن تصویر پروژکتور نیز بسیار مهم است. برای تماشای فیلم‌ها و بازی‌ها، پروژکتورهای با رزولوشن Full HD (1920x1080) یا 4K (3840x2160) توصیه می‌شوند.
  3. شدت نور: شدت نور پروژکتور به وات (W) اندازه‌گیری می‌شود. برای استفاده در محیط‌های تاریک، پروژکتورهای با شدت نور بالا توصیه می‌شوند.
  4. نسبت کنتراست: نسبت کنتراست تفاوت بین سطوح روشنایی و تاریکی تصویر را نشان می‌دهد. برای تصاویر با کیفیت بالا، پروژکتورهای با نسبت کنتراست بالا توصیه می‌شوند.
  5. پورت‌ها و اتصالات: مطمئن شوید که پروژکتور دارای پورت‌ها و اتصالاتی است که با دستگاه‌هایی که قصد دارید به آن متصل کنید، سازگاری داشته باشد. برخی از پورت‌های مهم شامل HDMI، VGA و USB است.
  6. قیمت: قبل از خرید، قیمت پروژکتورها را مقایسه کنید و مطمئن شوید که با بودجه خود سازگار است.
  7. برند: برند‌های معروف و معتبر معمولاً کیفیت بالاتری ارائه می‌دهند. قبل از خرید، نظرات و بررسی‌های کاربران را در مورد برندهای مختلف مطالعه کنید.
  8. سایر ویژگی‌ها: برخی از ویژگی‌های دیگری که ممکن است در پروژکتورها مهم باشند، شامل حالت‌های تصویری مختلف، قابلیت کیفیت صدای بالا، وجود ریموت کنترل و قابلیت اتصال به شبکه بی‌سیم است.
محصولات این سابت رو هم نگاه کنید قیمتاش به نظر مناسبه. پیکسل پارت خرید ویدئو پروژکتور

2731