2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن خودت مواد مقوی بخوری بچه که شیشه بخوره کم کم سینه رو نمیگیره تو شیر خشکا اپتامیل به شیر مادر نزدیک تره و چون پروبیوتیک داره بچه شکمش سفت نمیشه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
بچه جاری من هم وزن نمیگرفت دکتر بهش گفته بود که شیر خودتو نده بهش فقط شیر خشک بده الان هم خیلی خوب شده جالبه که نسبت به بچه های همسنش باهوش تره. دنیا جون عکس کاربریت عکس دختر خودته
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
دنیا جون منم دخترم شیرخشک میخوره یک ماه اول نان دادم خیلی شکمش سفت بود بعد گیگوز دادم تغییری نکرد به توصیه ی چند تا از دوستام ببلاک گرفتم هم شکمش روان شد هم وزنش زیاد شد الان سه ماهش هنوز نشده هفت کیلو تازه نگرانم زیاد وزنش
2740
والا ندیدم چی بهش میداد اخه الان دخترش 5 ساله است اما یادم میاد که دکتر میگفت بهش که چرا انقدر اصرار دارید شیر حودتونو به بچه بدید بعضی وقتها شیر خشک بهتره اتفاقا دخترش هم زود وزن گرفت هم قد کشید خیلی هم نسبت به بچه های دیگه باهوستره
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده