2733
2734

باریک/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه تو پی وی از بس مشورت میخواست باهاش دوست شده بودم بعد لغو کاربریم فکرم مشغولش بود که انگار الان ک ...

ولش بخاد خودش میاد/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
چی هست؟  کی هست،؟😐

یه دخنرخانومی بود دختر عمش در حال طلاق بود از من راهنمایی میخواست بعد لغو کاربریم فکرم مشغولش بود الان اومدم دیدم اونم نیس با سرچ تایپیکش پیداش کردم 

خیلی دختر دلسوزی بود اینقدر زندگی دختر عمش براش مهم بود که نگو 

عاها/

موفق باش هرجا هس/

2738

من الان داستانشونو خوندم همون بهتر که طلاق گرفتن بیچاره پسره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
چرا بیچاره پسره؟ دختر عمه این بنده خدا هم نابود شد یه هفته مونده به عروسیش بوده 

مث اینکه همه چیو خودشون شروع کردنا آخه کسی یه هفته به عروسیش میاد این همه شر به پا میکنه؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
حالا اشتباه کرده دیگه نباید داماد عروسی را بهم میزد 

چرا اتفاقا این چیزایی که من خوندم یه خانواده کاملا بی فرهنگ بودن داماد به موقع عمل کرد قبل اینکه برن زیر سقف وگرنه دعوا های بدتری میشد بینشون صحبت یه عمر زندگیه 

همچین یه اشتباه ساده هم نبود که دیگه هیچ حرمتی بینشون باقی نمونده بود. دلت نسوزه واسه این آدمایی که همیشه از همه طلب کارن

چرا اتفاقا این چیزایی که من خوندم یه خانواده کاملا بی فرهنگ بودن داماد به موقع عمل کرد قبل اینکه برن ...

نمیدونم والا فقط دلم سوخت برا دختره که الکی مطلقه میشه چون به نظر من اگه یه مرد فقط اهل خیانت و اعتیاد نباشه و کار کن باشه اشتباهه طلاق گرفتن ازش 

نمیدونم والا فقط دلم سوخت برا دختره که الکی مطلقه میشه چون به نظر من اگه یه مرد فقط اهل خیانت و اعتی ...

دختره این ضربه رو از سمت خواهر و خانواده خودش خورد نه از سمت پسر

2706