2737
2734
عنوان

از کی باید بخوام😕

162 بازدید | 25 پست

خانوما من عقدم نمیدونم یه چیزی ک بخوام باید به شوهرم بگم بگیره یا به بابام چند مدت پیش حلقم گم شد کلیم غصه خوردم شوهرم بهم گفت خودم برات میخرم ولی یه مدت ک گذشته بهم میگه پولامو جمع کنم خودم حلقه بخرم چند وقت پیشم میگفت پولاتو جمع کن گوشی بخر نمیدونم حس میکنم میخواد کلا مخارج منواز سر خودش باز کنه البته توقعم ندارم حتما برام بگیره اینارو تو دوران عقد واقعا نمیدونم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ادم ممیمونه تو این دوران از کی بخای

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2731
2740

حلقه رو تو گم کردی و نباید انتظار داشته باشی مجدداً شوهرت برات حلقه بخره تو این گرونی. 

یه کم انصافم خوب چیزیه.

هم بی دقتی میکنید حلقه رو گم میکنید هم با این خرج و مخارج گرون، انتظار دارید شوهر بیچاره براتون حلقه مجدد بخره؟

خودتونم دنبال یه شغل باشید هم پول دربیارید بفهمید پول دراوردن چقد سخته و هم بتونید یه قسمتی از نیازهاتونو خودتون تامین کنید.

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!