2737
2734

💠🌈🔹️ایت الله کوهستانی به یکی از ارداتمندان که از ایشان موعظه و دستوری درخواست کرده بود فرمودند دستور العملی به شما می دهم که اگر به ان عمل کنید هر حاجتی ‌که داشته باشید خداوند ان را براورده میکند و ان این است که هر روز ۱۲ بار سوره ی مبارکه ی قدر را بخوانید و تا ۴۰ روز مداومت کنید که بعد از ۴۰ روز حاجت شما براورد

ه میشود💠🌈🔹️

همه شرکت کنند

هرکی که حاجت داره حتما شرکت کنه شاید بین یکی از ختم ها حاجتای دور و درازتون واقعا براورده بشه شاید خداوند منتظرن که برید به سمتش تا اجابتتون کنه سر سری نگذرید شاید اگر الان دارید میخونید خیریت و مصلحتی در کاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اسون هست ختم چون ۱۰۰ مرتبه یا ببشتر نیست فقط ۱۲ مرتبست که دو دقیقه بیشتر زمان نمیبره در روز یا نهایت ۳ دقیقه خونده میشه ولی شاید باعث بشه گره بزرگی از کارتون باز بشه 

2731

یک ختم اسون و مجرب گفتم بزارم که هم سریع خونده بشه هم همگی حاجت بگیرن و هم بتونن شرکت کنند کسی که میبینه شرکت نمیکنه متاسفانه ضرر کرده چون فکرمیکنن خیلی سخته اما نمیدونن ۳ دقیقه میشه کلا اما در عوض مشکل بزرگی شاید حل بشه اما فکر نکنید اجباریه نه برامنم که فرقی نداره شما بخونید یا نه اما زمان دعا و ختم دسته جمعی نظر خدا بیشتر ان شاالله که نظر خدا همیشه نصیب شما و زندگیتون و فرزندان و عزیزاتون بشه

منم شرکت میکنم

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

سلام عزیزم خوب شدی شما منظورم استخوان دردتونه منم دچار شدم دکتر برام آزمایش نوشته برام دعا کنید خیلی داغونم

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
2740