2733
2739
عنوان

شما هم چشم زخم زیاد میخورید

255 بازدید | 49 پست

بچه ها من نمیدونم چرا هر کاری میکنم به چشم بقیه خیلی بزرگ و باحال دیده میشه یعنی حتی اگر یه بستنی بخورم همه میگن واای خوشبحالش

بعدشم سریع یه اتفاق بد واسم میفته

کسی هست اینطوری باشه؟!چه راهکاری واسش دارید؟!

ضمنا این مساله چشم زخم از نظر دینی و حتی غربی ثابت شده نگید اعتقاد نداریم چون واقعیت داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید خودت این حسو داری و کارت گنده جلوه داره وای زن عمو منم اینجوره همش فکر میکنه چمش زدن

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
2738

من هم بچه ام هم خودم بشدت چشم میخوریم ،،،واس همینم سعی میکنم هرکی از بچه تعریف بکنه زودی بگم ا...اکبر     ا...اکبر     ب دلم انداختم ک اثرشو میبره          هر وقت مهمونی میدم هروقت بدون استثنا ،بعدش قطعن زمین میخورم      البته من ایراد بزرگم اینه ک از همه چیز خودم راضیم و بقیه میگن ماشینت خوبه   یا شغلت   یا هرچی هی میگم عالیه😂😂😂

بله اعتقاد دارم 😔😔دقیقا منم مثل شما خیلی تو چشمم خیلی اتفاقا بد میافته برامون بعضی اوقات 

خیلی بده شما راهکاری واسش ندارید؟!من خسته شدم بس که همه اش تو استرس و ترسم 

دقیقا یکی دوتا از کارا هس و حالا تو خانواده نه ولی مثلا با خاله هامو دختر خاله هام ی سری جاها میریم ی سری کارا میکنیم چش بقیه فامیل درمیاد نمیفهمم واقعا

تو خانواده ک ب نظرم کار خاصی نمیکنیم واسه چش خوردن

البتع از نظر من اینطوریع