2737
2739

بچه ها من تجربی خوندم به خاطر ی سری مسائل نتونستم هنر بخونم بدون علاقه تجربی خوندم امسال دلم میخواد هنر هم کنکور بدم چون طراحی دکوراسیون و اینا رو دوست دارم بنظرتون میتونم قبول بشم؟ ریاضی و عمومی ها رو خوب میزنم مخصوصا عمومی ها رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ار ه راحت قبولی 

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
2740
نمیدونم آخه شنیدم از طریق رشته هنرم میشه

معماری کاردانی از هنرستان میشه بری

بعدش برای کارشناسی باید دوباره کنکور بدی

ولی ریاضی از اول میتونه بره برای لیسانس مهندسی معماری. 

اگه ریاضیت خوبه و تجربی هم دوست نداری چرا کنکور ریاضی نمیدی؟ 

واقعا؟یا الکی؟ 

چون شما زبان و عمومی هارو به نسبت بیشتر میزنی من طراحی فرش خوندم ولی یادم نیست این رشته شمارو راره هنر یا باید از معماری بری

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
معماری کاردانی از هنر میشه بری بعدش برای کارشناسی باید دوباره کنکور بدی ولی ریاضی از اول میتونه ...

آخه ریاضی فیزیک و هندسه اینا داره من نخوندم تا حالا خیلی گستردس