2733
2734
عنوان

بیماری مقایسه کیا بهش دچارن؟

94 بازدید | 14 پست

من خیلی ادم قانعی بودم یعنی اصلا تو فاز مقایسه نبودم .ولی چرا تو یه چیزی خیلی  مقایسه میکردم اونم اینکه مثلا میدیدم یکی از دوستام یا نزدیکام ازدواج کرده باشه فک میکردم خوشبخت عالم شده چون تو خونه محدود بودم و مامانم خیلی محدودم کرده بودم عقده ای شده بودم .یه خواستگار خوب که اومد سریع جواب دادم ولی اصلا به معیار هام توجه نکردم .از روز بعد عقد من مقایسه هام شروع شد .خدایی شوهرمم خیلی واسم کم میزاشت نه اهل حرف زدن بود نه شیطونی کردن فقط ادم سالمی بود نه اهل دختربازی نه سیگار و واسه منی که دنیای هیجان بودم یه دفه همه چیززز سخت شد.الان 10 سال میگذره و من همچنان به این بیماری دچارم .حرف زدنش .راه رفتنش.لباس پوشیدنش همه چیزشو با دیگران مقایسه میکنم البته خودمم خیلی عالی نیستم ولی میدونم بیمارم و بعضی وقتا دلم میخواد مغزم منفجر بشه .نمیدونم چیکار کنم به خودم بیام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی قانعم

جدیدا با فامیل نه ولی خودمو با کسایی ک تواینستان مقایسه میکنم

از وقتی کرونا اومد اینجوری شدم هم ایرادای ظاهریم به چشمم انگار بیشتر اومد هم اینکه سفرواینا میرن ولی ماهمش خونه ایم عصبیم کرده

2728

منم همش تو دهنم در حال مقایسه کردنم پیشرفت اوناییکه با من تو ماه ازدواج کردن و شرایط خونه و لباس و بچه و همه چیشونو

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2738
منم خیلی قانعم جدیدا با فامیل نه ولی خودمو با کسایی ک تواینستان مقایسه میکنم از وقتی کرونا اومد ای ...

اخ یادم شد بگم خدا لعنت کنه اینستا رو همین اینستا منو بیشتر داغون کرد .همش میبنم به خریدن به سوپرایزن به رقصن به خندن ولی ما هیچی

دقیقا...  انگار یه جا دیگه زندگی میکنن ک ما نیستیم

دلم میخواد یه روز بیان تو استوری بگن به خدا ما اونی نیستیم که فک میکنین .اخه از صبح تا شب تو استوری هستن پس کی مثه ما با شوهراشون دعواشون میشه؟

دلم میخواد یه روز بیان تو استوری بگن به خدا ما اونی نیستیم که فک میکنین .اخه از صبح تا شب تو استوری ...

دعوا و اینا که مطمئنن دارن و مثل ماهان

اما مهمونی رفتناشون کلی لباس و کفش و... 

از طرفی انقد ب خودشون میرسن پوست خوب موی خوب حوصله دارن برای اینکارا

دعوا و اینا که مطمئنن دارن و مثل ماهان اما مهمونی رفتناشون کلی لباس و کفش و...  از طرفی انقد ...

چون پول دارن خواهرجان .ما هم اگه داشتیم میرفتیم همه اینکار ها رو میکردیم .موهای خوشرنگ و خوش حالت دندونای سفید بینی های عمل کرده لباس های شیک خوب معلومه شوهرشون دوسشون داره