2737
2739
عنوان

مادرشوهرم جادو میکنه فکر کنم

649 بازدید | 16 پست

سلام خانوما ... خوب هستین .... خانوما من یه سوال دارم .... من از بعضی رفتارای خانواده ی همسرم یعنی خواهر و مادرش شک کردم که پیش دعانویس و اینا میرن ... مطمئن نیستم اما شک کردم .... و اینکه هی بهمون غذا میفرستن ... حالا دستشون درد نکنه شاید از سر خیر خواهی هست اما اگه کاری بلدید که سحر و جادو و هر چیزی که هست رو باطل کنه بهم بگین ممنون میشم .... یا یه جیزی که اگه بهونم یا بریزم توی خونم یا غذا اگه جادویی باشه باطل بشه ... به کمکتون نیاز دارم ... مممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 واقعا اعتقاد دارین؟؟؟اونم‌سال ۲۰۲۱؟

خیر اعتقاد ندارم اما خب یه افرادی هستن با انجام این کارای شرور زندگی خیلیارو بهم زدن منم چون میبینم اهلش هستن نگران میشم

یه بار یکی بهم گفت که زندگیم رو جادو کردن و دقیقا ویژگیهای مادرشوهرم رو گفت اما من اصلا باور نکردم گرچه حرفای اون آدم و نشونه هایی که داد خیلی عینی و واضح بود اما باورم نمیشه هیچ مادری بخاد زندگی پسرش رو خراب کنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
یه بار یکی بهم گفت که زندگیم رو جادو کردن و دقیقا ویژگیهای مادرشوهرم رو گفت اما من اصلا باور نکردم گ ...

منم باورم نمیشد اما بعضی وقتا حسادت جلوی هر حسی رو میگیره ... اتفاقا مادرش و خواهرشم واقعا حسودن ... یعنی اخلاقشونه

عزیزم من میگم شک دارم به بعضی کاراشون و صد در صد سه کاری کردن که من شک کردم ... پس قضاوت نکن😊

عزیزم توهم زدی شما عروس ها خیلی خودتون رو دست بالا گرفتید که چشم مادرشوهر و خواهر شوهر دنبالتون باشه😐😐😒😌

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

بله دوستان هنوز جاهلیت هست

دوست منم مادرشوهرش دعا میریخت شوهرشم خبرداشت تو غذاش همش اسیب میدید ذلیل شده بود 

اخرش دیگه نمیخورد حالش بهتر شد

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

آگه حسادت دارن خوب سوره ناس و فلق رو بخون چهار قل و آیت الکرسی  و بهشون بیشتر خوبی کن ار محبت خار ها گل میشود

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
منم باورم نمیشد اما بعضی وقتا حسادت جلوی هر حسی رو میگیره ... اتفاقا مادرش و خواهرشم واقعا حسودن ... ...

برا منم خیلی بدجنسن واقعا 

ببین گلم فکر بد به دلت راه نده سوره جن رو هر روز بخون و توکلت به خدا باشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیزم توهم زدی شما عروس ها خیلی خودتون رو دست بالا گرفتید که چشم مادرشوهر و خواهر شوهر دنبالتون باشه ...

راهنمایی دارین بگین ندارین من به نظرتون جز این نیازی ندارم ... ممنون

2706