2737
2734
عنوان

واتساپ

47 بازدید | 6 پست

سلام میشه بدون این که واتساپو پاک کرد گذاشتش داخل حالت افلاین

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

برنامه واتس اپ را اجرا کنید.

به منوی تنظیمات واتس اپ (Settings) بروید. 

گزینه حساب کاربری (Account) را انتخاب کرده و سپس از میان گزینه های موجود، گزینه حریم خصوصی (Privacy) را انتخاب نمایید. 

بر روی گزینه آخین بازدید (Last Seen) کلیک کرده و گزینه هیچکس (Nobody) را انتخاب کنید.

تیک گزینه رسید خواندن (Read receipts) را بردارید.

هیچ احساسی بهتز از یه پیام غیر منتظره از کسی که دلتنگشی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنامه واتس اپ را اجرا کنید. به منوی تنظیمات واتس اپ (Settings) بروید.  گزینه حساب کاربری (Ac ...

خیر منظورم اینه وقتی نتو روشن کنی پیاما نیان بالا نمیخوام پاکش کنم چون پیام های مهم درسی داخلشه

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2728
خیر منظورم اینه وقتی نتو روشن کنی پیاما نیان بالا نمیخوام پاکش کنم چون پیام های مهم درسی داخلشه

به تنظیمات واتساپ بروید و اعلانات را غیرفعال کنید تا به محض اینکه نت را روشن کردید، هیچ اعلانی از واتساپ مشاهده نکنید

هیچ احساسی بهتز از یه پیام غیر منتظره از کسی که دلتنگشی نیست
به تنظیمات واتساپ بروید و اعلانات را غیرفعال کنید تا به محض اینکه نت را روشن کردید، هیچ اعلانی از وا ...

یعنی میشه؟