2737
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده?

410 بازدید | 42 پست

اگه کسی هست من خوابمو تعریف کنم

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تقریبا اطلاعاتم بالاس بگو شاید تونستم تعبیرش و بگم

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
خیره.چی بوده

پروفایلت  

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
خیره.چی بوده

خواب دیدم که پدرشوهرم که این مدت بشدت پاش درد میکردو زمینگیر شده بود

حالش بد شده و رو ب موت هست دختراش بالا سرش بودن

من پیششون نبودم وقتی اومدن بیرون پدرشوهرم حالش خوب شده بود داشت ب دختراش میگفت چرا موقعی که حالم بد بود سر وصدا نکردین (جیغی داد و هواری چیزی)

بعد ما پارسال تا حالا با خواهرشوهرام حرف نمیزنیم

تو خواب خوشحال شده بودن که من باهاشون حرف زدم چون وقتی دیدم تو حیاطشون بهم ریخته اس ازشون پرسیدم چی شده و برای پدرشوهرم خیلی ناراحت شدم 

سه تاش با هم اومدن پیشم و توی ظرف بهم برنج و مرغ ربی دادن

اینم بگم که الان چندبار هست که خواب میبینم بهمون یه چیزی میدم (مثلا دفعه قبل خواب دیدم بهمون یه ساک لباس دادن)بعدش بشدت با شوهرم دعوا میکنیم

بعد یع درخت بود هیچ کدوم نمیدونستیم اسمش چیه

شبیه کنار بود بعد انکار میوه هاش شبیه ترنج میشدن

خلاصه میوه اش بیشتر زرد بود و ما هم خیلی ازش خوردیم

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤
2740

نوشتم عزیزم میشه بخونین

خوندین متن رو?

2706