2777
2789
عنوان

برون فکنی یاتجربه خارج شدن روح ازبدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 239 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روحت اماده پروازه اراده میخاد وقتی میلرزی یعنی روحت میخادجداشه من اینطورم

اصلا نمیخوام جدا شم ،زندگی عادی رو ترجیح میدم ،چند وقت تمرکز میکردم ،روح مادربزرگ شوهرمو حس میکردم وقتی میومد رو سر شوهرم و پسرمو نگاه میکرد ،پلی نمی‌ترسیدم اصلا چون می‌فهمیدم قصدش محبته و کاریمون نداده 

ترسیدم بااااا... خوابم نمی‌بره امشب

نترس  چیزی م هست خیلی خوبه دیگه ادم ازمرگـ نمیترسه اینوجدی میگم من ادمی بودم بای اخبارجنگ.زلزله همه چی قلب درداومدسراغم وتووجودم موندولی الان ازمرگ هیچ واهمه وترسی ندارم 

رنگ ولایتhaircolorist
من فقط برای ثابت کردن ب کسایی ک میگن دیوونه شدی میخام روحموپروازبدم ک بفهمن دیوونه نیستم 

اول سلامتی خودت عزیزم از این آدما زیاده که باور ندارن روشون حساس نشو ولی دیگه دربارش هم حرفی نزن بهشون

من فقط برای ثابت کردن ب کسایی ک میگن دیوونه شدی میخام روحموپروازبدم ک بفهمن دیوونه نیستم 

لازم نکرده ثابت کنی.گلم تا یادنگرفتی خواهشا بشین سرجات.ننگرانتم .بخدانیازنیس بشون ثابت کنی

دوستت دارم خدا💞
اصلا نمیخوام جدا شم ،زندگی عادی رو ترجیح میدم ،چند وقت تمرکز میکردم ،روح مادربزرگ شوهرمو حس میکردم و ...

کاش منم اینطورشدم پروازروحونخاستم والا

رنگ ولایتhaircolorist
من اینقد خسته ام حس میکنم.نباشم همه راحتترن.راهی بودمیرفتم.بی گناه از خودکشی میترسم

کلا این دنیا که جای خوبی نیست ارزش ناراحتی براش هم نداره ولی خب آدم خانواده داره خودکشی هم گناه پس دیگه باید بزاریم مرگ به وقتش این دنیا هم تلاشمون کنیم دیگه به هر حال 

نکن این کارو ،پشیمون میشی ،من تمرکز میکردم ، حس میکردم ،میخواستم جدا شم ،بعدش اون جن اومد سراغم ،شاید روحم رفته بود منو دیده بود ،نمیدونم ،نکن این کارو 

2801