2733
2739

بیخود نترس دو هفته دیگه میری سونو قد و وزنش رو بهت میگه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

زود براي بزرگ شدن شكمت از شش هفت ماهگي مشخص ميكنه

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخود نترس دو هفته دیگه میری سونو قد و وزنش رو بهت میگه

چهارشنبه نوبت دارم ولي خيلييي ميترسم سابقه سقط داشتم همش ميترسم برم خداي نكرده بگه قلبش ايستاده مثل قبلي از بس خودمو تو اينه نگاه كردم و سايز كردم خسته شدم

2728
چهارشنبه نوبت دارم ولي خيلييي ميترسم سابقه سقط داشتم همش ميترسم برم خداي نكرده بگه قلبش ايستاده مثل ...

عشقم تو هفته ۱۲ مگه ندیدیش دیگه از چی میترسی همین استرس از همه بدتره فکر بد نکن منم هر علامت بدی داشتم دکتر گفت تا خونریزی نداری مهم نیست

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
عشقم تو هفته ۱۲ مگه ندیدیش دیگه از چی میترسی همین استرس از همه بدتره فکر بد نکن منم هر علامت بدی داش ...

اره ولي هر روز يه درد جديد و يه علامت جديد دارم.انقدر ميترسم كه فكر كنم ده سال پير شدم از استرس.ولي خدا رو هزار مرتبه شكر خونريزي و اينا ندارم

2738
خداكنه النا خانوم همين طوري باشه برام دعا كنيد

نبينم نگران باشي عزيزم 

هفته هات بره بالاتر شكمتم بزرگ ميشه من خودم  اخر شش ماهگي مشخص شد شكمم 

ان شاالله به سلامتي ني ني نازتو بغل كني و زايمان راحتي داشته باشي دو ماهه زايمان كردم واقعا حس عجيبيه خيييلي قشنگه 

به چيزاي خوب فك كن فدات شم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
نبينم نگران باشي عزيزم  هفته هات بره بالاتر شكمتم بزرگ ميشه من خودم  اخر شش ماهگي مشخص شد ...

واااي چقدر شما همه خوبيد كاش زودتر اومده بودم اينجا.الهي ني ني تون سالم باشه هميشه ني ني منم سالم بياد بغلم

من رفتم تو شش ماه تازه داره معلوم میشه تا یکی دوهفته پیش ک انگار اصلا حامله نبودم

عزیزم چند کیلویی؟چ حوری بودی شکم‌ داشتی از قبل؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
نبينم نگران باشي عزيزم  هفته هات بره بالاتر شكمتم بزرگ ميشه من خودم  اخر شش ماهگي مشخص شد ...

دعا کن منم بتونم‌ب اون روز‌برسم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
شما هفته چندي عزيزم؟

من از تاریخ اخرین پریودیگ 7هفته ولی از نزدیکیم‌ک حساب میکنم‌ب اینور میشه 6هفته.

2706