2733
2734
عنوان

حالم از خرید سیسمونی بهم می خوره

400 بازدید | 22 پست

اصلا از وقتی باردار شدم هر کی هر عقده ای داشته رو کرده،شوهرم میگه خب نگیرن لازم باشه خودم میگیرم، میگم خب کالسکه بگیر میگه اون لازم نیست  خطرناکه جالبه پولم داره، بابام گرفته مامان روزی نیست که منت نزاره همشم روی سخنش اینکه شوهرت آدم نیست چشم و رو نداره،اگر میگه خب نخرین چون خودشم نمی خواد بخره و فلان و.... 

یا شوهرم یه چیز می خره مامانم میگه منتش سرت می مونه گداست نزار بخره بابام می خره مامانم میگه چشم رو نداره که تو هم زیاد نخر، فلان چیزو چرا خریدی اونو چرا گفتی بابات بخره این اضافیه، بابام داره که بخره،رفتم با ذوق و شوق پارچه برای رخت خواب خریدم که دو تا بدوزم برای خونه مادرشوهرم و مادرم، تا دید یه مبارک باشه نگفت اول گفت واسه خونه ما چرا خریدی لازم نیست اینو اونجا نیار بعد تا فهمیدم واسه خونه مادرشوهرم گرفتم قیامت کرد که بی خود خودشون باید بگیرن مردن مگه یه چیز زیر بچت بندازن گفتم آخه اونجا هزار نفر میاد میره بچه رو که نمیشه رو هر چیزی خوابوند گفت غلط کردن بگو برن بخرن از ترسم گفتم مادرشوهرم پول داده شروع کرد دری وری گفتن که چرا خودش نرفته بخره 

غلط کرده دختراش بفرسته بخرن گفتم خب به سلیقه خودم گذاشته گفت غلط کردی رفتی خریدی گفتم احترام به من گذاشته مثلا برعکس تو قیامت کبری شد که آره ما این همه خریدیم به چشم نمیاد ما بزرگت کردیم یه تشکر نکردی اونا عزیز شدن به خاطر یه 200 تومن، راستش اینو 3 4 بار گفت منم داغ کردم خودم فشارم افتاد، بحثمون شد، حالام میگه تو قلبمو درد آوردی تو بحث کردی تو رعایت نکردی، قشنگ چوب دو سر طلا منم 

هر کاری کنم زبون مامانم اینا سرم درازه زبون شوهرم درازتر، خسته شدم، شمام برای سیسمونی این بدبختیارو داشتین يا من خودم دارم با رفتارم خودمو عذاب میدم، اینم بگم که من از بابام نخواستم روم نمی شد خودش منو برد برام با شوق و ذوق خرید کرد😭

فردا جهان به سیطره شهسوار ماست.

https://instagram.com/farnazkkh?igshid=1ega8xqvp384w

سلام من ی تازه وارد در اینستاگرامم ی دختر ۲۲ ساله ک هم پدرشو ازدست داده هم مادرشو برای امور زندگی و خرج خونه خودم کار میکنم کارهای هنری لیف کیسه تزیینات درست میکنم میشه پیجمو فالو کنید تا بتونم منم در اینستاگرام فعالیت کنم و کارهامو ب فروش برسونم لینک بالا رو‌برنید ‌منو فالو کنید تا حمایت بشم ممنونم 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه بچت خوب نیس 

بهشون بگو من باردارم مراعاتمو کنین

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

واقعا ها دست بابات درد نکنه .هر چی باشه اگه بچه شوهرته نوه مادرته. چرا اینارو میگه به بابات بگو که دیگه چیزی نمیخوام.مامان اذیتم.میکنه و از اینطرف شوهرم من هیچی نمیخوام

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
با وجود بعضی مادرا دیگه نیازی به دشمن نمیمونه 

😭😭😭😭😭بديش اینکه نمی دونه اشتباه می کنه، قبولم نداره، خیلی هم دلسوزه، همشم میگه به خاطر خودت میگم، لعنتی حرفاشم درست در میاد 

واقعا ها دست بابات درد نکنه .هر چی باشه اگه بچه شوهرته نوه مادرته. چرا اینارو میگه به بابات بگو که د ...

خودم لنگ می مونم نمیشه بدون وسایل هم

2738
واسه بچت خوب نیس  بهشون بگو من باردارم مراعاتمو کنین

قشنگ یه ماهه با هر دو طرف دعوا دارم

از حق نگذریم شوهرم رفتارش بده 

اون همه خرید کردن یه تشکر نکرد والا

مثلا حامله ای ها  چرا ننت جای ننه شوهرتو گرفته داره عذابت میده نرو اونجا😒

شوهرم شب کاره مجبورم برم، نرم هم میان، نیان به زور منو می برن بابام اینا

شوهرم شب کاره مجبورم برم، نرم هم میان، نیان به زور منو می برن بابام اینا

وقتی رفتی اونجا اصلا بحث سیسمونی رو وسط نکش اگه اونا هم کشیدن بگو بهتره راجع به چیز دیگه حرف بزنیم اگه اهمیت ندادن بگو سرم درد میکنه میرم دراز بکشم

خودم لنگ می مونم نمیشه بدون وسایل هم

خواهر انقد نداری که حداقل چند دست لباس و وسایل اولیه بخری منظورم اینکه شوهرت بخره کم کم بخر اولیها رو.  نذار منت سرت بمونه مگه قدیم مادرای ما سیسمونی مجلل و کالسکه و خیلی چیزای الانو داشتن میدونم دوست داری سیسمونی داشته باشی. اما اوضاع که اینه بیخیال شو 

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
قشنگ یه ماهه با هر دو طرف دعوا دارم از حق نگذریم شوهرم رفتارش بده  اون همه خرید کردن یه تشکر ...

عزیزم تو اصلا توجه نکن بخاطر بچه اصلا هیچ ناراحتی به دلت ننداز با ارامش و ریلکس این چن ماه بارداری رو بگذرون تا تاثیر بد رو بچه نذاره خودتم انرژی کافی واسه زایمان داشته باشی و انرژیتو صرف این چیزا نکنی

درمورد همسرتم باید بگم که خودت اگه دیدی تشکر نمیکنه بهش بگو از مامان باباهامون تشکر کن خیلی زحمت کشیدن واسه بچه 

بعد راجب مادرتم باید بگم که 

بهش بگو نباید تو این دوران منو تحت فشار بذاری روزای بارداری حساسه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

اینهمه اعصاب خوردی چقد واست بده عزیزم کاش این رسما برداشته بشه که هر چی دعواست سر این چیزاست؛از همون اولش با بابات صحبت میکردی میگفتی ما خودمون یه مقدار پول داریم شمام هر چی دوست داشتین بدین خودم بخرم

مامانت متاسفانه فکر کنم رابطه بدی با مادربزرگت داشته حالا میخواد تلافیشو با زندگی تو دربیاره بهتره باهاش صحبت کنی

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔