2733
2739
عنوان

حس ششمی میشه بیای؟لطفاااااا

159 بازدید | 46 پست

حست به فروغ دوستم چیه؟حست میگه داره گولم میزنه و حرف میبره برا طرف؟

و اینکه حستون میگه به طرفم میرسم یا بختم با کسی دیگه اس؟

وَ خدایی که به شدت کافیست🌼❤

حرف میبره برا طرف

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خداییش کیا حسشون درسته؟😥

یکی بود  درست بود

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738
ب عشقت میرسی ولی دوستت دوروعه

حس شیشمی

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
حستون گفت؟واقعا؟

بله بله

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
2706