2737
2734

سه جا باید برم

روانپزشک،پزشکی قانونی، و کلینیک مامایی

امروز میرم کلینیک مامایی تا نامه ای که دکترم داده امصا بگیرم، کسی تجربه داره در این زمینه؟ راحت امصا میون، سوال پیچ نمیکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من طاقت زایمان طبیعی ندارم، از عوارض احتمالیش که ناحیه تناسلی داغون میشه هم میترسم، 

عزیزم این که طاقت اش رو نداری به کنار ولی این که داغون میشه همش چرت و پرته مگه من خودم طبیعی زایمان نکردم بخیه هم خوردم هیچ مشکلی هم به وجود نیومده 

2738
عزیزم این که طاقت اش رو نداری به کنار ولی این که داغون میشه همش چرت و پرته مگه من خودم طبیعی زایمان ...

فکر میکنم بدن ها با هم فرق میکنه، زن داداشم و دوستم که طبیعی بودن، اونا بد شده، و یکی شون بعد از سالها میگه هنوز درد میکنه موقع رابطه، اون یکی هم که میگه خیلی زشت شده و گشاد شده، میخواد بره عمل کنه

عزیزم این که طاقت اش رو نداری به کنار ولی این که داغون میشه همش چرت و پرته مگه من خودم طبیعی زایمان ...

شاید برا من هم مشکلی پیش نیادر ولی بالاخره احتماله دیگه، من از زایمان طبیعی هم هراس دارم‌ خواهرم ماماست، تعریف کرده برام، نمیتونم تحمل کنم

شاید برا من هم مشکلی پیش نیادر ولی بالاخره احتماله دیگه، من از زایمان طبیعی هم هراس دارم‌ خواهرم مام ...

ولی به نظر من حیفه وقتی طبیعی میشه چرا خودتو بدی زیر تیغ عمل؟؟؟ احیانا از عوارض سزارین نشنیدی!؟؟؟ هر چند اونم به آدم اش بستگی داره 

ولی به نظر من حیفه وقتی طبیعی میشه چرا خودتو بدی زیر تیغ عمل؟؟؟ احیانا از عوارض سزارین نشنیدی!؟؟؟ هر ...

چرا عزیزم  خیلی تحقیق کردم، حتی از اطرافیانم پرسیدم، از کسایی که هم طبیعی داشتن، هم سزارین، 

2706