2737
2739

بستگی به مارک و مدلش داره .

لب تاب از ۱۵ نلیون هست به بالا

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سایت ترب سرچ کن و پایین ترین قیمت رو از سراسر کشور بهت میده

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2731
2740
شمااهل گناوه هستید مثلا الجی سامسونگ ایناچند 

اره عزیزم گناوه ام ولی قیمت لپ تاپ اینا رو ندارم . ولی از ۱۵ به بالا میتونی بگیری اینجا

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
یعنی گناوه یا بانه هم از ۱۵ میلیون هست؟ ارزونتر نیست ؟!

من گناوه ام . از ۱۵ هست به بالا . بستگی به استفاده ای که میخوای کنی بیشتر هزینه میکنی

من یزدم اینجا قیمتا بالاست واستوکم اعتباری روش نیس یزد

منم از یزد سال پیش همین موقع ها گرفتم خوب دراومد تابستونی هم داداش م گرفت برای اونا هم خوبه

به شرط سالم بودن خریدیم جای معتبر هم دادیم چک  کرد و سالم بودنش رو تایید کرد