2733
2739
عنوان

بچها شوهرم نمیزاره برای شب عید برم آرایشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پولشو ازش بگیر 

خودت ماسک و اینا تو نت سرچ کن بزار صورتت 

یدونه از این سیخا هس باهوش جوش سرسیاه و اینا در میارن بخر خودت ده تومنه بخور بده صورتت با بابونه و چندتا چیز دیگه بعد در بیار اخرشم خیار و گلای و ایچیزا بزن صورتت

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .
2740
من وقتی جوش صورتم زیاد میشه حنا با ماست و آبلیمو قاطی میکنم میزنم صورتم ایقد خوب میشه رنگ هم نمیگیره ...

پوست من معمولی و حساسه خوبه بزارم

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

منم نمیرم.باردارم هستم دیک بدتر.دم عید ارایشگاه خوراک کروناست از بس شلوغ میشه.صورتمو ک باژیلت میزنم.ابروهامم شوهرم واسم برمیداره

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

من یه ساله نرفتم،با اومدن ویروس کرونا پارسال کاشت ناخن داشتم برا عیدم وقت گرفتم از ترسم نرفتم خودم کاشتهامو کندم با هزار مصیبت،بماند که ناخنام چه وضعی شدن ولی نرفتم آرایشگاه تا کرونا تموم نشه هم نمیرم

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤

خیلی اصرار نکن فکر میکنه چ خبره...

چند روزی نگو همش ماسک و اینا بزن ببین پوستت خوب میشه یانه 

وقتی دید تلاش کردی خوب نشده خودش میگه برو ارایشگاه

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست 
2706