2737
2739

اره میشه 

با پی پال

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی هست عریزم ؟؟ مطمعنه ؟

بله مطمئنه

من خودم یه مدت این کارو میکردم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
بستگی داره چه کشوری برین صرافی انجام میدن براتون

از لبنان 

صرافی تو ایران باید برم یا از لبنان باید برن صرافی انجام بدن؟ به شماره حساب معمولی میتونه پول بریزه ؟

از لبنان  صرافی تو ایران باید برم یا از لبنان باید برن صرافی انجام بدن؟ به شماره حساب معمولی م ...

کسی که میخواد پول رو بفرسته باید بره

چون کردیت اکانتشون برای لبنانه

اگه از کردیت ایرانی میخوان بفرستن خودشونم میتونن بفرستن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
2738
کسی که میخواد پول رو بفرسته باید بره چون کردیت اکانتشون برای لبنانه اگه از کردیت ایرانی میخوان بفر ...

خب عزیزم بعد لازمه من حساب تو بانک خاصی برای اینکار باز کنم ؟؟یا کاری انجام بدم ؟ 

ایشون لبنانی هست 

خب عزیزم بعد لازمه من حساب تو بانک خاصی برای اینکار باز کنم ؟؟یا کاری انجام بدم ؟  ایشون لبنان ...

نه عزیزم صرافی پول رو حواله میکنن برای شما

پدر من برای خواهر و برادرم از همین طریق پول میفرستن دردسر نداره زیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
چه مدارکی لازمه عزیزم ؟ و اینکه با شماره حساب معمولی ممکنه یا باید حساب خاصی باز کنم ؟

هیچ مدرکی نمیخواد

فقط یه ایمیل میخواد با به فیلتـر شکن

حساب پی پال باز میکنی بعد با سایت ایرانی کارت پولتو جابجا کیکنی

عزیزم من چند وقت پیش دوستم برای کاری از انگلیس واسم پول فرستاد به کارتم شماره کارت دادم بهش گفت صرافی آشنا داره گفت همیشه به صرافی میگیم پول می‌فرسته واسمون برای ایران

2706