2733
2734
عنوان

عددبتا پایین و بارداری خارج ازرحم

105 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من هفته سه بارداری عدد بتام۳۶بود وسع روز بعدش که شد اول هفته چهارم شده بود۱۳۰

دکترگفت احتمال خارج ازرحمیه دوباره سه روز دیگه ازمایش بده باید بره روی هزار🤕🤕🤕یعنی سه روزه؟؟؟گفت اکه نره باید سونو واژینال بشی 

میشه نظراتتون و تجربیاتتون روبگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرده 😭😭😭😭واقعا؟؟خیلی دلم در می‌کنه اصلاازوقتی از توی مطب اومدم دردام شروع شده

والا دروغم چیه عزیژم بتا سر پسر اینجوریه معمولا

الانم شیش ماهمه اولین بتام۲۵ بعدیشم یادم نیست ولی حدود ۶٠بود

2740
والا دروغم چیه عزیژم بتا سر پسر اینجوریه معمولا الانم شیش ماهمه اولین بتام۲۵ بعدیشم یادم نیست ولی ح ...

خداکنه همین باشه پس اگه سه شنبه هم عددپایین بود اصلا سونوواژینال نرم نه؟؟شنیدم خیلی خطر داره 

ازاونطرفم شنیدم خارج از رحمم خطر داره انشاا...سر بارداری بعدی تا هشت هفته هیجا نمیرم الان اکه بچه هم سالم باشه من بااین استرسم میکشمش

ببخشید میشه تجربیاتتون بگی

۶ هفته بودم که با یه درد وحشتناک که ۱۰ ساعت تمام درد کشیدم  و خونریزی داشتم و ساعت ۳ شب راهی بیمارستان شدم و بستریم کردن و با سونو گفتن که خارج از رحم هست قلب کوچولوش داشت میزد و بعد بهم دارو تزریق کردن و ۴ رو بیمارستان بستری بودم تا ۴۰ روز از بتا میدادم خیلی سختی کشیدم خدا نصیب هیچ کس نکنه دو ماه بعدش رفتم عکس رنگی که گفتن سرطان مغز استخوان داری و بعد سونو که گفتن فیبرم هم داری و ام ار ای رفتم که

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗