2737
2739
عنوان

بتای بارداری

490 بازدید | 12 پست

سلام خانوما میشه ی مشورت بمن بدین

من روز موعدم بی بیم مثبت شد ۳روز بعدش ازمایش تیتر دادم ۸۸ بود

و ۷۲ ساعت بعدش تکرار کردم شده ۲۵۰

کسی با بتای این حدود بارداری خوب و سلامتی داشته

چون قبلا سقط داشتم یکم نگرانم وگرنه از نظر پزشکمم اوکی هستش عددم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
اکیه

ممنون از نظرتون

شما تجربشو دارید؟

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوکیه من جهارروزبعدموعدم ازمایش دادم منفی بود بی بی جکهام همشون مثبت امروز6موعدم بود رفتم سونودکترگف ساک تشکیل شده حامله ای مال شمام مبارکه نگران نباش فقط شیاف هاتو استفاده کن که جاش محکم شه

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2738

ممنونم از جواباتون دخترا

وقت نماز صبحه از خدا برای همتون بارداری های سالمیو آرزو میکنم

الهی هیچ وقت تجربه تلخ براتون تکرار نشه

بچه ها کسی تجربه دیگه ای نداره؟

عزیرم شما شوهرت مشکل داشت با داروباردار شدی 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
عزیرم شما شوهرت مشکل داشت با داروباردار شدی 

ن گلم کاملا طبیعی و این معجزه خداس

ن گلم کاملا طبیعی و این معجزه خداس

خوشبحالت برا منم دعاکن دیگه 37سالم شده ایوی اف ناموفق هم داشنم حسمیکنم اخر دنیاست دیگه برام.  تو این درمانای ناموفق دیگه پریودم با پروژسترون میشم بچه که نیومد سلامتیم رفت از عوارض داروها 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم