2733
2734

خودم

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من و خواهر و برادرم اولین پلی استیشن رو سال ۷۵ داشتیم یعنی از صبح تا شب بازی میکردیم خیلی حال م ...

وای یادش بحیر ps1

من همش پاش بودم کراش و اویل بازی میکردم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2731

من پولشو ندارم که پی اس بخرم ولی هر هفته توی گیم کلاب پلاسم :))) بچگیمون هم کالاف و پِس و جی تی ای و ...

همین الان هم همینطور 

الانم تقریبا یه گیر نیمه حرفه ای محسوب میشم

توی دانشگاهمون یه انجمن داریم به اسم انجمن گیمینگ علوم پزشکی شیراز

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
وای یادش بحیر ps1 من همش پاش بودم کراش و اویل بازی میکردم

اویل خوراکم بودااااا

بعد شبا نمیتونستم بخوابم یاد زامبیا میفتادم😂😂😂

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
شما احتمالا از اونایی هستید که توی بچگی میگفتید پسرا شیرن مثه شمشیرن دخترا موشن مثه خرگوشن!!!

نخیرر هم   ، خوب قیمتاشون خیلی گرونه ، گفتم نکنه بگیرم دو روز دیگه نیگاش هم نکنه

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
اویل خوراکم بودااااا بعد شبا نمیتونستم بخوابم یاد زامبیا میفتادم😂😂😂

آره پنجاه بارم تا آخرش میرفتیم

مامان منم مدل اسی فکر میکرد هی میگفت نکن دختر این بازی وحشیانه است مال پسراست ولی من بازی میکردم مخصوصا اویل ۳

دلم ps1 خواست بگم شوهرم بره برام پیدا کنه

من پولشو ندارم که پی اس بخرم ولی هر هفته توی گیم کلاب پلاسم :))) بچگیمون هم کالاف و پِس و جی تی ای و ...

اره خیلی گروووون شده تازه هر بازیشم بخای اوریجینالشو بگیری قبلا ۵۰۰ بود الان لابد ۱ تومنه 😐

فمنیست. 
نخیرر هم   ، خوب قیمتاشون خیلی گرونه ، گفتم نکنه بگیرم دو روز دیگه نیگاش هم نکنه

یکps2 براش بخر که ارزونتره

اگه دیدی باهاش بازی میکنه ps4 بخر

آره پنجاه بارم تا آخرش میرفتیم مامان منم مدل اسی فکر میکرد هی میگفت نکن دختر این بازی وحشیانه است م ...

منم میخوام

آخریه چنده الان؟ خدایی برم بخرم بازی کنم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

من به همسرم گفتم با هیشکی فعلا حرفشو نزن، دیدم داره با برادرم مشورت میکنه اونم گفت الان براش جالبه بزرگتر بشه جذابیت نداره

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2706