2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ما هنوزم داریم میگردیم پیدا نکردیم

خیلی سخته به خدا

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
حس کردم مجازی دختر بهتر اشتیاق به ازدواج داره... وتاپیکاش نشان دهنده شخصیت وبساز بودنشه. گفتم این هم ...

دختر خوب زیاده ولی فکر نمیکنم راه دور قبول کنن

باید از تربت حیدریه بگردین و پیدا کنین 

واینکه ۲۴سال زود نیس؟ چه عجله ییه ....به موقعش عاشق میشه پیدا میکنه خب 

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

۲۳ هستم   میخام جدا بشم   یه بچه دارم اخلاق خوب  مهربون  بعد داداشت چ جرعتی داره مجازی زن بگیره 🙄🙄🙄

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
🤣🤣🤣🤣بله همه پسرا هرزه هستند داداش شما خوبه  هرزه نیست ولی بی عرضه است عزیزم

فقط چون به خواهرش سپرده بی عرضه هست؟😐چقد راحت تو این سایت همه به هم توهیین میکنن هرکسی سبک خودشو برای زندگی داره شما قشنگ به هر آدمی که به این سبک ازدواج کرده داری میگی‌ بی عرضه این چ طرز صحبته

کوهنوردی🧗‍♀️اسکیت⛸️

بذارین خودش بدلش بشینه بعد شما کمک کنین پرس و جو و دقت  ک طرف بد نباشه یا ازش بپرس چجوری دوسداره مثلا داداش من چنتامعیارشو همیشه داره.بما گفته.مورد خودتون نندازین جلو یوقت ی عمر از عشق محروم میمونه .

اسی اول تو فامیل بگردین بعد همسایه یا بسپارید به چن نفر انشالله خوشبخت بشن داداشتون

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
فقط چون به خواهرش سپرده بی عرضه هست؟😐چقد راحت تو این سایت همه به هم توهیین میکنن هرکسی سبک خودشو بر ...

ایشونم به تمام کسایی که خودشون زنشون رو انتخاب کردن گفتن هرزه 

شما نمیخواد نگران باشی